Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Biblija ant lovos krašto

6,01€
7,25€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Autorius Vreni Merz
Informacija
  • Metai 2010
  • Puslapiai 120
  • Leidykla Katalikų pasaulio leidiniai
  • ISBN 9789955291473

Knygos „Biblija ant lovos krašto “ aprašymas

Ar pamenate gailestingąjį samarietį, sūnų palaidūną? Šias biblines istorijas galbūt esate girdėję ar skaitę dar būdami vaikai, tačiau dabar šie pasakojimai jūsų atmintyje beveik nebeišlikę. Vis dėlto retkarčiais jūs mielai iš Biblijos paskaitytumėte ką nors savo vaikui, jei tik žinotumėte, kaip tai geriausiai padaryti. Nes juk jūs tikrai manote, kad bibliniuose pasakojimuose glūdi iki šiol aktuali gyvenimo išmintis, galinti suteikti jėgų bei parodyti kelią jums ir jūsų vaikams.

Štai čia ir prasideda ši knyga. Jos tikslas – palaikyti tuos, kurie norėtų prisiminti šias istorijas ir kartu su savo vaikais jas naujai atrasti. Tam galite puikiai pasinaudoti knygoje pateiktais tekstais. Vaikai susidomėję ir nesuprantamų žodžių netrukdomi galės sekti įvykių eigą.

Prie kiekvienos istorijos siūloma atlikti nesudėtingą ritualą. O suaugusiesiems duodama naudingų patarimų, kaip tą pasakojimą namuose ar vaikų grupėje pateikti tinkamai.

Frėni Merc (Vreni Merz, g. 1948) – dviejų jau suaugusių vaikų mama gyvena Štainene, Šveicarijoje. Ji yra pedagogė, ruošia darželio auklėtojus ir mokytojus. Ši žinoma autorė yra žurnalo Ferment redaktorė, daug kartų apdovanota už savo kūrybą.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti