Būkite laisvi, būkite laimingi. Pradėkite medituoti, net jeigu negalite to pakęsti

15,47€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
18,20€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 200
  • ISBN 9786094667886

„Būkite laisvi, būkite laimingi. Pradėkite medituoti, net jeigu negalite to pakęsti“ aprašymas

Kad ir ko būtume troškę, iš tiesų ieškojome pilnatvės, siekėme jausmo, kad turime viską, ko norime.

Mes, žmonės, – nenuilstantys laimės ieškotojai. Dažniausiai ignoruojame dabartį ir žvelgiame į ateitį tikėdami, kad laimę pajusime „kai“, „jei“ arba „nes“. Pasiklydę minčių ir emocijų gausoje, ginčijamės su realybe ir nebemokame priimti gyvenimo tokio, koks jis yra. Ir nesvarbu, kas esame – vadovai, vienuoliai, menininkai, – visi ieškome laisvės ir laimės. Ar gali būti, kad ieškome ne ten?

Laimė – tai laisvė, kuri priklauso nuo mūsų proto – išorėje nėra nieko, dėl ko pasijustume laimingi ar nelaimingi. Laimė pasirenkama, ją galime atrasti pradėję medituoti, keisdami savo santykį su mintimis ir emocijomis. Tai būdas pajusti ryšį su savimi ir tapti tokiems, kokie iš tiesų esame.

Praktinių patarimų kupina knyga kviečia atrasti meditaciją ir jos galią bei lavinti dėmesingo įsisąmoninimo įprotį – būti čia ir dabar. Taip pakeisime požiūrį į save ir kitus, o drauge išmoksime supratingumo, atjautos, atsparumo, dėkingumo. Tada ir pajusime tai, ką vadiname laime. Autorius ragina į meditaciją pažvelgti be išankstinių nuostatų. Meditacija – tai ne proto ištuštinimas. Ji pripildo sielą ramybės, džiaugsmo ir pilnatvės. Tiesiog išmokime atsitraukti ir stebėti, ką išdarinėja mūsų protas.

Gelongas Thubtenas – vienas įtakingiausių Jungtinės Karalystės meditacijos mokytojų. Baigęs Oksfordo universitetą, po studijų pasirinko aktoriaus karjerą. Sulaukęs dvidešimt vienų patyrė smarkų perdegimą ir susidūrė su grėsmingomis širdies problemomis. Tai atvedė jį į Kagyu Samye Ling Tibeto budistų vienuolyną Škotijoje, kur jis buvo įšventintas į vienuolius. Sukaupęs didžiulę patirtį, šiandien G. Thubtenas konsultuoja korporacijas („Google“, „Facebook“), mokyklas, universitetus, ligonines, verslus, kalėjimus, priklausomybių centrus ir moko atrasti meditacijos ir dėmesingo įsisąmoninimo naudą.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti