Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Chiromantija visiems

Chiromantija visiems

Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: SATWA
Informacija
  • Metai 2008
  • Puslapiai 207
  • ISBN 9789986573548

Knygos „Chiromantija visiems “ aprašymas

Būkite patys sau chiromantai. Knyga padės ,, perskaityti“ kiekvieną Jūsų delno liniją, požymį ar ženklą, atskleisti Jumyse slypinčius gabumus ir pažvelgti į ateitį. Pažinkite savo charakterį ir išsirinkite tinkamiausią kryptį savo gyvenimo burėms išskleisti.

Autorius Pandit Ashutosha Ojha yra žymus chiromantas ir astrologas. Jis yra parašęs knygų, kuriose nagrinėjamos atskiros chiromantijos sritys, tačiau ši knyga yra viena iš populiariausių.

,,...sudomins ir skeptikus, ir entuziastus. Tiems, kurie iš tikrųjų nori sužinoti, ką sako jų delno linijos, ši knyga bus labai vertinga“. (Tribune) ,,Moksliškai parašyta ir gerai iliustruota knyga apie chiromantiją“. (M.P. Chronicle)

Linijos, kurias mes matome savo delnuose, teikia daugybę informacijos apie mus pačius ir mūsų ateitį. Jų padėtis, pradžios taškas, išsivystymas, spalva ir charakteris, forma bei struktūra-viskas teikia žinių apie mūsų gyvenimą. Chiromantijos pagalba galime sužinoti apie savo psichologinę būseną, sveikatą ir profesionalias galimybes. Knygoje autorius parodo, kad chiromantija gali būti rimta pagalba konsultantams, pedagogams, tėvams, profesionaliems tyrėjams ir visiems tiems, kurie rimtai domisi žmogaus asmenybės vystimusi.

Knyga lengvai suprantama tiek pradedančiajam, tiek jau turinčiam patirtį chiromantijos srityje specialistui.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti