Darnus gyvenimas

4,00€
*Išpardavimo kaina
15,90€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Leidykla VAGA
Autorius Anna Newton
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 296
  • ISBN 9785415025893

Knygos „Darnus gyvenimas“ aprašymas

Anna Newton – ne vieną apdovanojimą pelniusi skaitmeninio turinio kūrėja, nuo 2010 m. rašanti tinklaraštį The Anna Edit ir kurianti Youtube kanalą tuo pačiu pavadinimu. Platformoje Bloglovin‘  pateiktu vertinimu, jos tinklaraštis – penktas didžiausias pasaulyje gyvenimo būdo tinklaraščių kategorijoje. Apie autorę ne kartą rašyta tokiuose leidiniuose kaip Grazia, Stylist, The Guardian ir Stella Magazine.
Praktinėje ir aiškios struktūros knygoje „Darnus gyvenimas“ pristatoma įvairių patarimų ir tikslingų būdų padedančių kurtis naujiems įpročiams įvedant tvarką namuose, biudžete, dienotvarkės, pirkinių planavime. Taip pat atkreipiant dėmesį į save – fizinę ir psichologinę sveikatą, socialinį gyvenimą, prasmingai išnaudojamą laiką darbui ir poilsiui. Darna gyvenime yra nenutrūkstamas procesas – perpratus pagrindinius žingsnius, gyvenimo ritmą ir energiją naudojant taupiai, atsiras daugiau laiko veiklai, kuri džiugina.
Ši gausių praktinių patarimų knyga, pagelbės tiems, kurie tik pradėjo domėtis nuosaikiu gyvenimo būdu, bei taps puikiu prisiminimu tiems, kurie jau seniau pasirinko gyventi darniau. Knyga bus puikus įrankis ir tiems, kuriems sunku organizuoti savo gyvenimą, kad jis būtų kuo turtingesnis, kuo mažiau apkrautas  nereikalingais daiktais, informacijos srautu, vartotojiškumu.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti