Dideli maži džiaugsmai: pakvieskime ramybę į namus

6,00€
*Išpardavimo kaina
9,60€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Liūtai ne avys
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 256
  • ISBN 9786094930591

Knygos „Dideli maži džiaugsmai: pakvieskime ramybę į namus“ aprašymas

„Dideli maži džiaugsmai. Pakvieskime ramybę į svečius“ – tai didelio populiarumo Didžiojoje Britanijoje sulaukusi knyga apie paprastus malonumus mūsų gyvenime, kupiname skubėjimo ir streso. Trumpos esė apie kasdienes smulkmenas: tobulai jaukus chalatas, raudonas lūpdažis ar kvepianti vonia – tai pirmieji veiksmingi žingsniai sielos nerimui įveikti. Autorė dalijasi savo pačios atradimais, padėjusiais rasti kelią iš chaoso į ramų ir harmoningą gyvenimą. Gyvenimiški pavyzdžiai – iš pirmo žvilgsnio per paprasti, kad atkeiptume į juos bent kiek daugiau dėmesio nei į banalią buitį, tačiau būtent šie maži dalykai gali pavirsti nuostabiais ritualais, vedančiais darnos ir pusiausvyros link beprotiškai skubančiame nūdienos pasaulyje.

„Mums derėtų geriau tvarkytis su pavydu ir negeranoriškumu. Galbūt todėl švyčiu per savo bičiulių knygų pristatymus, kuriuose taip dažnai tenka lankytis, ir virpėdama dalyvauju įkurtuvėse namuose, kurių niekada neįpirkčiau. Žinoma, kyla pagunda naujuosius savininkus užrakinti vonios kambaryje ir apsistoti, bet, svarbiausia, – džiaugiuosi dėl jų. Ir, dar svarbiau, siekiu, kad tai būtų nuoširdu.“ – vienoje iš džiaugsmo esė rašo autorė.

Ši nedidelė ir šiltų jausmų kupina knyga kviečia paglostyti katiną, pasivaikščioti ankstyvą savaitgalio rytą ir išbandyti dar šimtą septynis būdus, kaip įkurdinti savo namuose ir sieloje ramybę.

***

Hannah Jane Parkinson – britų žurnalistė, turinti savo rubriką laikraštyje The Guardian. Autorė dalijasi įžvalgomis apie šiuolaikinę kultūrą, politiką ir ypač daug apie psichologinę sveikatą. Nebijanti savikritikos, aštraus žvilgsnio į psichologinės sveikatos stigmas ji jautriai, kasdieniškai ir su švelniu humoru padeda ieškoti kelio į nuolatinę geresnę savijautą.

„Pasitenkinimas, manau, kyla iš dėkingumo jausmo. Dėkingumo už viską, ką patyrėme, – gal tai buvo šokiai ketvirtą ryto su mylimais žmonėmis ir pabudimas vėsų, šviesų rytą, pasiplaukiojimas neįtikėtinai tyruose vandenyse, susitikimas su žmonėmis iš įvairių pasaulio kampelių ir jų istorijos, triumfo akimirkos įveikus kalno viršūnę. Dėkingumo gyvenimui.“

Leiskimės į malonumo ir vidinės santarvės paieškos kelionę drauge su „Dideliais mažais džiaugsmais“.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti