Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Didžiausias gyvenimo nuotykis

14,89€
17,95€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Autorius Robert Iger
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 224
  • ISBN 9789916656495

Knygos „Didžiausias gyvenimo nuotykis“ aprašymas

Didingos vizijos istorija: Walt Disney Company generalinis direktorius dalijasi idėjomis ir vertybėmis, kuriomis vadovavosi kurdamas vienos žinomiausių pasaulio bendrovių ateitį. 

Robertas Igeris tapo Walt Disney Company generaliniu direktoriumi 2005-aisiais, bendrovei nelengvu metu. „Žinojau, kad nėra jokios prasmės ginčytis dėl praeities, – rašo Igeris. – Vienintelis reikšmingas dalykas buvo ateitis, o aš, regis, aiškiai mačiau, kuria linkme turėtų pasukti Disney.“ Trys pagrindiniai bendrovės tikslai buvo: 1) kurti geriausios įmanomos kokybės turinį; 2) priimti ir įsisavinti sparčiai besivystančias technologijas, užuot su jomis kovojus; 3) galvoti plačiau, globaliau ir stiprinti Disney ženklą tarptautinėse rinkose.

Praėjus dvylikai metų, Disney tapo didžiausia ir įtakingiausia žiniasklaidos ir pramogų bendrove pasaulyje. Jai priklauso Pixar, Marvel, Lucasfilm ir 21st Century Fox. Nuo tada, kai Igeris perėmė bendrovės vairą, jos vertė išaugo beveik penkis kartus, o Igeris pripažįstamas vienu novatoriškiausių ir sėkmingiausių mūsų laikų vadovų.

Ši knyga – apie nenumaldomą smalsumą, kuris keturiasdešimt penkerius metus, nuo pirmos darbo televizijos studijoje dienos, vedė Robertą Igerį į priekį; apie atidumą, pagarbą ir požiūrį, kad padorumas svarbiau už pinigus. „Manau, kad per pastaruosius keturiolika metų daug sužinojau apie tikrąją lyderystę, – rašo Igeris. – Bet nebūčiau galėjęs to aprašyti, kol pats neišgyvenau. To suvaidinti negali, ir tai yra viena svarbiausių šios knygos pamokų.“

Skaityti knygą apie lyderystę man artimame žiniasklaidos ir pramogų versle – didelis malonumas. Buvo įdomu keliauti kartu su Robertu Igeriu per jo neįtikėtinos karjeros istoriją. Knygoje atskleistos pamokos ir tiesos pravers ne tik vadovams, bet ir kiekvienam žmogui, kuris yra nusiteikęs tobulėti.

„15min group“ vadovas Tomas Balžekas

Dažnas iš mūsų, žiūrėdamas itin komerciškai sėkmingą Pixar, Marvel, Lucasfilm ar 21st Century Fox filmą kino teatruose, nė nenutuokia, kad tai yra po Walt Disney Company skėčiu esančių kino studijų produkcija. Skaityti apie tai, kaip Walto Disney’aus sukurta pasakų šalis tapo pramogų verslo imperija – neįtikėtina patirtis. Ypač tada, kai knyga parašyta taip įtraukiai ir intriguojančiai.

Kino teatrų tinklo „Forum Cinemas“ vadovas Gintaras Plytnikas

Robertas Igeris – žmogus, kuris dirbdamas ABC televizijoje palaimino tokių serialų kaip „Tvin Pyksas“ ir „Niujorko policija“ atsiradimą. Vadovaudamas Walt Disney Company jis sugebėjo įsigyti verslus iš tokių ryklių kaip Steve’as Jobsas ir Rupertas Murdochas. Vien šių faktų pakanka, kad įsivaizduotume, kokio kietumo žmogaus memuarai suguldyti šioje knygoje.

Režisierius Emilis Vėlyvis

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti