Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Diplomatinis protokolas

Diplomatinis protokolas

Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Leidykla VAGA
Autorius T. Orlowski
Informacija
  • Metai 2013
  • Puslapiai 336
  • ISBN 9785415022953

Knygos „Diplomatinis protokolas “ aprašymas

Diplomatija – vienas tų bastionų, kuriame, nepaisant šiandien vis paprastėjančio ir dažnai prastėjančio bendravimo stiliaus, privalu laikytis tam tikrų elgesio taisyklių ir ceremonijų. Knygos autorius, buvęs ilgalaikis Lenkijos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Protokolo departamento direktorius, o šiuo metu LR ambasadorius Prancūzijoje p. Tomasz Orłowski, ir vertėja, buvusi Lietuvos Respublikos ambasadorė Estijoje, Turkijoje, Azerbaidžane, Uzbekistane ir Suomijoje p. Halina Kobeckaitė, priklauso tai kartai, kuriai diplomatinio etiketo reikalavimai, per amžius įvairių valstybių sustyguoti, nušlifuoti, reglamentuoti, yra suvokiami kaip savaime suprantami ir būtini. Jų paisant ne tik kur kas paprasčiau bendrauti, suprasti sutartinius ženklus, bet ir užsitikrinti sėkmę sprendžiant įvairius tarpvalstybinius klausimus.Knygoje „Diplomatinis protokolas: ceremonialas ir etiketas" ne tik aprašomos diplomatinio protokolo vingrybės, bet pateikiama ir jų atsiradimo istorija, motyvai, jų skirtumai įvairiose valstybėse, kartais net įvykę kazusai. Ši knyga neprilygsta jokiai kitai tariamai panašaus pobūdžio knygai, nes T. Orłowski ne šiaip sau aptarinėja etiketą, geras manieras, susitikimų rengimo, susėdimo prie stalo tvarką, bet pateikia juos kaip nedalomos sudėtingesnės visumos – diplomatinės veiklos – elementą. Tad ją galima drąsiai vadinti glaustu diplomatijos technikos ir jos įdomios istorijos vadovėliu, padėsiančiu atsakyti į daugelį tiek žodžiu, tiek raštu bendraujant kylančių klausimų ir užtikrinsiančiu, kad tas bendravimas suteiktų abiem pusėms ne tik malonumo, bet ir naudos.Profesionalūs diplomatai, valstybės tarnautojai, žurnalistai, studentai, istorikai, šiaip žinių siekiantys žmonės – visi gali tapti šios knygos skaitytojais.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti