Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija
Dominyka ir Nevalgymo Oželis

Dominyka ir Nevalgymo Oželis

4,83€
Knygyne:
6,90€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2019
  • Puslapiai 24
  • ISBN 9786094554353

Knygos „Dominyka ir Nevalgymo Oželis“ aprašymas

Tai tikra penkiametės mergaitės istorija, tapusi knyga vaikams „Dominyka ir Nevalgymo Oželis“. Joje įdomiai, kartu ir paprastai, pateikiama populiari tema kiekvienai šeimai – sveika vaikų mityba.

Vienas iš pagrindinių knygos herojų – Nevalgymo Oželis – įkūnija mažųjų nenorą valgyti, jų “ožiukus” prie stalo. Penkiametė Dominyka nedrįsta ragauti sveiko maisto, pernelyg pamėgsta saldumynus, todėl fėja Sveikatytė pavargsta ir nusilpsta… Netikėtas mergaitės ir fėjos susitarimas, padėjęs išvaryti Nevalgymo Oželį, ne tik atveria galimybę pažinti skonių ir kvapų pasaulį, bet ir vilioja knygelę skaityti dar ir dar. Originalus pasiekimų dienoraštis, pateiktas knygelės gale, yra puikus būdas suburti šeimą bei skatinti mažuosius ragauti naujus maisto produktus.

"Vieną dieną nutiko labai keistas dalykas. Pas Dominyką apsigyveno Nevalgymo Oželis! Jo niekas niekada nematė: nei mama, nei tėtis, nei brolis Adomas. Nevalgymo Oželio neužklupo net ir mažoji sesytė Monika. Kur slėpėsi Nevalgymo Oželis, žinojo tik Dominyka..."

Ši knygelė apie meilę ir rūpestį, apie turimus įpročius, baimę įsileisti tai, kas nauja, apie netikėtą išeitį ir pažinimo džiaugsmą."

Knygelę puošia ir išskirtinumo suteikia spalvingos, šmaikščios iliustracijos, pieštos spalvotais pieštukais.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti