Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Dviveidės gatvės

12,50€
14,70€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Odilė
Autorius Jonas Zdanys
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 168
  • ISBN 9786098222654

Knygos „Dviveidės gatvės“ aprašymas

Jonas Zdanys (g. 1950), JAV gyvenatis poetas ir literatūros profesorius, išleidęs virš 20 poezijos rinkinių, iš jų 5 išversti į lietuvių kalbą ir buvo įvertinti Jotvingių premija (2002), Lietuvių rašytojų draugijos premija (1994). Jis pats yra išvertęs į anglų kalbą per 20 Lietuvos ir išeivijos autorių poezijos ir prozos knygų, išleistų JAV leidyklų, ir pelnęs Lietuvos kultūros ir švietimo ministerijos premiją (1995). 

Jonas Zdanys bakalauro laipsnį įgijo Yale, magistro ir daktaro laipsnius –  Niujorko valstijos universitete. Visą gyvenimą dirbo akademinį darbą, dėstė anglų literatūrą, vedė kūrybinio rašymo seminarus įvairiuose universitetuose ir koledžuose. Dirbo Konektikuto valstijos Švietimo viceministru.  Šiuo metu Jonas Zdanys yra Sacred Heart universiteto reziduojantis poetas ir anglų literatūros profesorius emeritas.

Ši rinktinė paties autoriaus sudaryta iš naujausių J. Zdanio anglų kalba išleistų eilėraščių rinkinių: „Red Stones“ (Raudoni akmenys, 2016), „St. Brigid‘s Well“,  (Šv. Brigidos šaltinis, 2017), „Three White Horses“ (Trys balti žirgai, 2017), „Notebook Skeches“ (Bloknoto škicai, 2019). 


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti