Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Edgar Cayce. Miegantis pranašas

18,53€
21,80€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Luceo
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 488
  • ISBN 9789986488507

Knygos „Edgar Cayce. Miegantis pranašas“ aprašymas

Edgaro Keisio darbai – tai neįkainojamas žmonijos paveldas. Kelrodžiai, atskleidžiantys žmogiškosios prigimties didybę, jo sąsajas su visata ir Kūrėju. Miegančiuoju pranašu vadinamas mistikas parodė žmonijai, kaip vien sutelkto dėmesio ir pasąmonės galia įmanoma pasiekti giliausius visatos informacijos klodus (akašos įrašus), kuriuose slypi visa žmonijos ir kiekvieno iš mūsų istorija.

E. Keisio knygos padarė įtaką mano gyvenimo sprendimams ir atvedė ten, kur esu dabar. Jos paskatino susidomėti visata ir pasąmonės galiomis. Pažinau hipnozės galimybes, tapo įmanoma prisiliesti prie informacijos klodų, apie kuriuos kalbėjo didysis pranašas.

„E. Keisis – mistikas iš didžiosios raidės. Savo pranašystėse jis yra perspėjęs ir apie tai, kas mūsų laukia šiame iššūkių kupiname laikmetyje. Atlikęs apie 14 tūkstančių skaitymų, pranašas suklydo tik kelis kartus. Tačiau fatališkos jo pranašystės dar neišsipildė. Taigi vis dar turime galimybę viską pakeisti!"– Artūras Pangonis, hipnozės ir pasąmonės tyrinėjimų specialistas, sukūręs dokumentinį filmą apie hipnozę „Kas slypi mūsų pasąmonėje", knygos apie žmonijos istoriją ir šio laikmečio svarbą „Žinia iš praeities. Laikas nubusti" autorius

Edgaras Keisis (Edgar Cayce, 1877–1945) yra vienas didžiausių pranašų naujausioje žmonijos istorijoje. Taip pat jis laikomas holistinės medicinos tėvu ir Naujojo amžiaus judėjimo pradininku. Į žmogų Keisis žvelgė kaip į vieną didžiulę visumą, kurią sudaro jo kūnas, protas ir dvasia, susiformavę per daugybę inkarnacijų. „Perskaitęs" tą neįtikėtinai sudėtingą struktūrą, Edgaras Keisis duodavo patarimų, kaip ją pakeisti ar pakoreguoti, ir tokiu būdu pakeisdavo žmogaus likimą.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti