Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Efektyvus veiklos valdymas

Efektyvus veiklos valdymas

Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Vaga
Informacija
  • Metai 2009
  • Puslapiai 272
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 9785415020881

Knygos „Efektyvus veiklos valdymas “ aprašymas

Richardas Hale‘as ir Peteris Whitlamas pristato visiškai naują požiūrį į veiklos valdymą. Knygoje aptariami visi veiklos valdymo aspektai, pateikiama daugybė praktinių idėjų, priemonių ir pavyzdžių, nepaprastai svarbių tiems, kurie ieško efektyviausių sprendimų, padedančių maksimaliai pagerinti komandos ar organizacijos veiklą. Autoriai teigia, jog efektyvus veiklos valdymas apima viską, pradedant nuo teisingų sprendimų žmoniškųjų išteklių atrankos fazėje iki veiklos tikslų išsikėlimo, vertinimo principų nusistatymo ir net vadovavimo.

Ši knyga turi praktinės reikšmės žmogiškųjų išteklių vadybininkams ir organizacinės plėtros specialistams ar kitiems vyresniesiems vadybininkams, kurie nori sukurti ir palaikyti optimalias sąlygas asmeniniam komandos/organizacijos narių augimui ir siekia atskleisti geriausias savo organizacijos darbuotojų savybes.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti