Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Egzekutorius

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Jotema
Autorius Chris Carter
Informacija
  • Metai 2019
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 400
  • Leidykla Jotema
  • ISBN 9789955138532

Knygos „Egzekutorius“ aprašymas

Įsivaizduok savo didžiausią baimę — ir pažvelk baisiausiam košmarui į akis...

Žinau, ko tu mirtinai bijai...

Trilerio "Egzekutorius" veiksmas prasideda vienoje Los Andželo bažnyčioje: prie altoriaus laiptų randamas kruvinas kunigo kūnas, o teismo medicinos ekspertų komanda ant jo krūtinės aptinka krauju užrašytą trejetą. Iš pradžių detektyvui Robertui Hanteriui pasirodo, kad tai ritualinė žmogžudystė, tačiau kai atsirado daugiau lavonų, teko pakeisti nuomonę. Visi tie žmonės buvo nukankinti nusikaltėlio, kuris puikiai žinojo, ko aukos savo gyvenime labiausiai bijojo, taigi visos mirė patyrusios žodžiais nenusakomą košmarą.

Robertas Hanteris leidžiasi medžioti itin žiauraus ir gudraus žudiko, ko gero, gebančio skaityti žmogaus mintis. Kankintojo, kuris viską išmano apie kiekvieno giliausiai slepiamą jausmą — baimę.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti