Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Egzekutorius. Armijos krajovos žudiko išpažintis

6,22€
7,50€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Informacija
  • Metai 2012
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 112
  • Leidykla Artūras Andriušaitis ir partneriai
  • ISBN 9786099534800

Knygos „Egzekutorius. Armijos krajovos žudiko išpažintis“ aprašymas

Šią knygą sunku skaityti. Tai šiurpi žudiko išpažintis. Pavėluota atgaila dėl to, ko niekada nebesugrąžinsi – daugybės pražudytų jaunų sielų. Tai knyga apie tai, ką iš jaunos atviros būtybės padaro šovinizmas, skiepijamas jai nuo mažumės. Tad perženkime pasibaisėjimo slenkstį ir leiskimės į kelionę po tamsiausius žmogiškosios sielos užkaborius…

Stefanas Dombskis (Stefan Dąmbski) 1942- 1945 metais buvo Armijos krajovos diversinio dalinio, vykdžiusio egzekucijas, žudikas. Savo atsiminimus parašė emigracijoje JAV. Prieš pat juos baigdamas 1993-iaisiais nusižudė. Autorius tiksliai įvardijo savo tapimo monstru priežastį - šovinistinį Lenkijos jaunimo auklėjimą, nuo pat mažens diedusį neapykantą kitomstautoms ir kitaip mąstantiems žmonės. Ši knyga - tai rūstus perspėjimas ir šiandienos kontekste, įtaigus raginimas būti budriems ir neturėti iliuzijų.

Šiandien rašydamas šiuos atsiminimus bandau - pateikdamas įvairius pavyzdžius - pateisinti save ir tokius kaip aš, turint galvoje tas milžiniškas skriaudas, kurias mes padarėme žmonių giminei, Šiandien per vėlu kažkieno prašyti atleidimo - taip žmonėms gyvenimo nesugrąžinsi. Tegul tai bus dar vienasperspėjimas ateinančioms kartoms ir įvairiems politiniams organizatoriams. - Autorius 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti