Einšteinas. Laike ir erdvėje

Einšteinas. Laike ir erdvėje

20,32€
23,90€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 336
  • ISBN 9786090157855

Knygos „Einšteinas. Laike ir erdvėje“ aprašymas

99 gyvenimo epizodai

ATSKALŪNAS

PACIFISTAS

FIZIKAS

KAZANOVA

PABĖGĖLIS

MAIŠTININKAS

GENIJUS


MANOTE PAŽĮSTANTYS EINSTEINĄ? DAR PAGALVOKITE.

Jo veidas iškart atpažįstamas. Jo pavardė – genijaus sinonimas. Šiandien Einšteinas yra pirmeivis ir žmogus, simbolizuojantis gerokai jį pranokstančius dalykus: mokslo pažangą, mąstymo galią ir net visą epochą. Bet kas iš tiesų buvo Einsteinas?

Albertas Einšteinas – Nobelio premiją pelnęs fizikas, sukūręs bendrąją reliatyvumo teoriją ir atradęs juodąsias skyles. Jo vardu pavadintas itin radioaktyvus cheminis elementas Nr. 99, taip pat jis – aukštosios mokyklos atskalūnas. O FTB jam buvo sukurpusi net 1 400 puslapių bylą. Ir tai toli gražu ne viskas...

Šioje knygoje Samuelis Graydonas nupučia dulkes nuo garsiausio pasaulyje mokslininko gyvenimo istorijos. Be to, kad čia rasite daug informacijos apie jo neįtikėtinus išradimus ir mintinius eksperimentus, pakeitusius pasaulį, autorius pasakoja ir apie dingusią jo dukterį bei meilės laiškus, apie pabėgimą nuo nacių ir pokštus, pasakotus liūdinčiai papūgai Bibo pralinksminti, apie tai, kaip jis atsisakė tapti Izraelio prezidentu. Knygoje Einšteinas laike ir erdvėje pasakojamos devyniasdešimt devynios nepamirštamos istorijos apie žmogų, pakeitusį požiūrį į visatą, laiką ir mūsų vietą joje.


Samuelis Graydonas yra Londone leidžiamo ir literatūros apžvalgai skirto savaitraščio Times Literary Supplement mokslinis redaktorius. Jis yra išleidęs apsakymų rinkinį ir patekęs į kandidatų Alipne stipendijai gauti ilgąjį sąrašą. Samuelis Graydonas su šeima gyvena Bate. Tai – pirmoji jo knyga.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti