Eragonas

11,92€
15,90€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 496
  • ISBN 9786090146323

Knygos „Eragonas“ aprašymas

Skirta jaunimui nuo 12 metų.

Miške radęs nusvidintą mėlyną akmenį, Eragonas nusprendžia, kad tai yra puikus radinys vargšo ūkininko atžalai: gal už jį galės įsigyti maisto žiemai. Tačiau, kai iš keistojo akmens išsirita drakoniukas, jis suvokia, kad susidūrė su senu kaip pati Imperija palikimu.

Pernakt paprastas gyvenimas sugriūva ir jaunuolis atsiduria naujame, pavojų kupiname magijos pasaulyje. Klausydamas senojo pasakotojo patarimų, senoviniu kardu ginkluotas Eragonas su bičiule drakone bando išlaviruoti tarp Imperijos pakalikų ir jos priešininkų.

Ar išdrįs Eragonas prisiimti legendinių Drakonų Raitelių atsakomybę? Juk šis jo pasirinkimas gali nulemti Imperijos likimą...

1-oji „Paveldėjimo“ ciklo dalis. Ciklas lyginamas su J. R. R. Tolkieno knygomis ir visame pasaulyje mėgstamas ne tik vaikų bei paauglių, bet ir suaugusiųjų. 

Būdamas penkiolikos amerikietis Christopheris Paolinis baigė mokyklą ir ėmė rašyti knygą „Eragonas“, kuri tapo pirmąja „Paveldėjimo“ dalimi. Devyniolikos vaikinas jau buvo garsus ir pateko į Guinnesso rekordų knygą kaip jauniausias knygų ciklo, tapusio bestseleriu, autorius. Pagal „Eragoną“ pastatytas kino filmas. Ch. Paolinio knygos labai gerai parduodamos ir užima pirmąsias vietas „ The New York Times", „ USA Today" ir „ Publishers Weekly" bestselerių sąrašuose.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti