Gyvenimo vidurys kaip dvasinė užduotis

Gyvenimo vidurys kaip dvasinė užduotis

Internetu:
7,48€
Knygyne:
8,80€

Apie

Dauguma žmonių, pasiekę gyvenimo vidurį, pajunta vidinį nerimą: ar gyvenime   nieko naujo nebebus, ar einu teisinga kryptimi? Vieni iš mūsų perkame motociklą, kiti nusprendžiame skirtis, treti keičiame profesiją, dar kit...
Leidykla: Abigailė
Autorius Anselm Grün

Informacija

  • Metai 2019
  • Puslapiai 84
  • Leidykla Abigailė
  • ISBN 978609815314

Knygos „Gyvenimo vidurys kaip dvasinė užduotis“ aprašymas

Gyvenimo vidurys kaip dvasinė užduotis

Dauguma žmonių, pasiekę gyvenimo vidurį, pajunta vidinį nerimą: ar gyvenime   nieko naujo nebebus, ar einu teisinga kryptimi?

Vieni iš mūsų perkame motociklą, kiti nusprendžiame skirtis, treti keičiame profesiją, dar kiti atsakymų ieškome keliaudami.

Ar gali būti, kad gyvenimo vidurys yra mums visiems duota dvasinė užduotis? Kaip spręsti šią lygtį nepridarant kvailysčių, betir neužgniaužiant vidinio nusivylimo?

Benediktinų vienuolis Anselmas Grünas, daugelio knygų autorius bei sielovadininkas, gyvenimo vidurį suvokia kaip iššūkį dvasiškai užaugti. Jis remiasi dviem autoriais: viduramžių vokiečių mistiku Johanesu Tauleriu (1300–1361), kuris viduramžio krizę apibūdina kaip dvasinio augimo galimybę, bei G. C. Jungu, kuris šį laikotarpį aiškina psichologiniu požiūriu. Abu skirtingi  mąstymo būdai šioje knygoje užmezga vaisingą dialogą.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai