Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Homo deus. Glausta rytojaus istorija

Homo deus. Glausta rytojaus istorija

Internetu:
17,96€
Knygyne:
21,65€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Kitos knygos
Autorius Yuval Harari
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 396
  • Leidykla Kitos knygos
  • ISBN 9786094273193

Knygos „Homo deus. Glausta rytojaus istorija “ aprašymas

Knyga šokiruos. Skaityti patiks. Svarbiausia – „Homo deus. Glausta rytojaus istorija" paskatins mąstyti taip, kaip dar neteko.

„Sapiens“ pademonstravo, iš kur atėjome. „Homo deus“ parodo, kur einame. Yuvalis Hararis kuria netolimos ateities pasaulį, kuriame susidursime su niekada nepatirtais išbandymais. Jis nagrinėja XXI a. formuosiančius projektus, galimybes, svajones ir košmarus. Pradedant kova su mirtimi ir baigiant dirbtine gyvybe. Kas pakeis tikrąsias žmonijos rykštes – badą ir marą? Didžiuosius karus, iš kurių, melskimės, pasimokėme? Kokį likimą rinksimės – tarsi dievai, kuriais tampame? Karai tapo atgyvena. Šiuolaikiniam žmogui didesnė tikimybė nusižudyti, nei žūti per ginkluotą konfliktą. Badmečiai traukiasi. Neretam nutukimas tampa didesne grėsme už badą. Mirtis liko tik techninė kliūtis. Nemirtingumas pasiekiamas. Bet jis – toli gražu ne kiekvienam. Kas mūsų laukia ateityje? Nauja evoliucijos pakopa – homo deus.

Yuvalis Noah Hararis (g. 1976) - Izraelio intelektualas, istorikas, Jeruzalės Hebrajų universiteto Istorijos katedros profesorius. Jis yra mokslo populiarinimo bestselerių „Sapiens: trumpa žmonijos istorija" (2014), „Homo Deus. Glausta rytojaus istorija" (2016) ir „21 Lessons for the 21st Century" (2018) autorius. Jo darbuose nagrinėjama laisva valia, sąmonė, intelektas, laimė ir kančia.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti