elakcija
Išplautas jūros

Išplautas jūros

13,93€
19,90€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Autorius David Wiesner
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 40
  • ISBN 9786098252156

Knygos „Išplautas jūros“ aprašymas

Paslaptinga kelionė į nepažintą jūros pasaulį.

Ar mėgstate paplūdimyje ieškoti jūros atplukdytų lobių? Pagrindinis knygos herojus, kaip ir dauge-lis vaikų, smalsiai tyrinėja pakrantę. Kiek daug gėrybių ten galima rasti! Neįprastos formos dumblių, slampinėjančių krabų, kriauklių, gintaro, žaisliukų, o gal net… seną fotoaparatą? Netikėtai aptikęs jūros išplautą povandeninį fotoaparatą, berniukas nusprendžia išryškinti juostelę ir atskleisti joje įamžintas paslaptis. Pasirodo, gyvenimas jūroje daug paslaptingesnis, nei galime įsivaizduoti ar susapnuoti! Štai vėžliai ant savo kiautų gabena didingus miestus, aštuonkojai skaito knygas, ratus suka prisukamos žuvys. Vis dėlto berniuką labiausiai nustebina ne povandeninis gyvenimas, bet kitų fotojuostoje įamžintų laimingų vaikų veidai. Ar gali būti, kad jis ne vienintelis rado šį fotoapa-ratą? Kiek laiko jis išbuvo po vandeniu ir kokias paslaptis slepia? Metas jums atidžiau apžiūrėti šį jūros lobį ir tai išsiaiškinti.

Šioje išraiškingų ir vaizduotę žadinančių iliustracijų knygoje nėra žodžių. Versdamas spalvingus lapus skaitytojas įsilieja į istoriją ir tampa jos dalimi ar net kūrėju. Kiekvieną kartą ta pati iliustracija gali atverti naujų paslapčių ir vizijų. Kaip ir pati jūra, kuri kasdien vis kitokia.

Ši knyga pelnė 17 apdovanojimų, vienas jų – Caldecotto aukso medalis, laikomas svarbiausiu prestižiniu JAV vaikų literatūros apdovanojimu.

Knyga skatina vaizduotę, kūrybingumą ir smalsumą.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti