Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
naujiena akcija -15%
Kaimynas iš gretimo buto

Kaimynas iš gretimo buto

Internetu:
9,90€
Knygyne:
11,65€

Apie

Tiesiausias kelias į vyro širdįMaistas ir meilė – puikus derinys, todėl nieko keista, kad populiarioji rašytoja Susan Mallery imasi pikantiškos knygų serijos apie Buchananų  restoranų imperiją. Antroji ciklo knyga “Kaimynas iš g...
Autorius Susan Mallery

Informacija

  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 320
  • ISBN 9786090307298

Knygos „Kaimynas iš gretimo buto“ aprašymas

Tiesiausias kelias į vyro širdį

Maistas ir meilė – puikus derinys, todėl nieko keista, kad populiarioji rašytoja Susan Mallery imasi pikantiškos knygų serijos apie Buchananų  restoranų imperiją. Antroji ciklo knyga “Kaimynas iš gretimo buto” –  tikras šedevras. Veikėjai itin išraiškingi ir patrauklūs, o istorija atskleidžia: nebūtinai pirmoji meilė yra pati gražiausia.     

Mėlynių pyrago receptas

Sudedamosios dalys

Volkeris Buchananas, Eliza ir jos dukrelė, kiaura automobilio padanga, šaldytos mėlynės.

Paruošimas

Buvęs jūrų pėstininkas Volkeris Buchananas padeda Elizai pakeisti kiaurą automobilio padangą, bet tai juk tik paslauga kaimynei. O Eliza iškepa jam mėlynių pyragą, nes kažkaip reikia atsidėkoti... Kitokių paskatų nė būti negali – abu jau seniai išsižadėję romantiškų santykių.

Elizai svarbiausia, kad niekas neįskaudintų dukrelės, todėl yra pasiryžusi atsikratyti savo keisto polinkio į pavojingus vyrus... Ir Volkeris šventai tiki, kad jaukus šeimos židinys – ne jam. Užtenka pažvelgti į savo išprotėjusią šeimynėlę, ir abejonės dingsta.

Glajus

Visa tai tiesa, tik kaip pažaboti ugnį, kuri įsiplieskia kaskart jiedviem susitikus?

Recepto energinė vertė

Gera nuotaika ir tiesiausias kelias į vyro širdį.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai