Kaip išsaugoti jaunesnę odą

Kaip išsaugoti jaunesnę odą

Internetu:
8,59€
Knygyne:
10,10€

Apie

Haroldas Lanceris – daktaras, Amerikos dermatologų akademijos narys, ekspertas, turintis dermatologo kvalifikaciją. Jo pacientų sąrašas kuo ilgiausias – trisdešimt trys tūkstančiai iš viso pasaulio, skirtingų tauty...
Leidykla: Sofoklis
Autorius Harold Lancer

Informacija

  • Leidykla Sofoklis
  • ISBN 978609444153

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Kaip išsaugoti jaunesnę odą “ aprašymas

Kaip išsaugoti jaunesnę odą

Haroldas Lanceris – daktaras, Amerikos dermatologų akademijos narys, ekspertas, turintis dermatologo kvalifikaciją. Jo pacientų sąrašas kuo ilgiausias – trisdešimt trys tūkstančiai iš viso pasaulio, skirtingų tautybių ir socialinių sluoksnių atstovų grupė. Jis rūpinasi daugelio įžymybių oda, bet jų privatumo neatskleidžia. Tačiau, nepaisydamos to, keletas žvaigždžių žiniasklaidoje išsakė pagyrimų jo sukurtajam odos priežiūros režimui bei odos priežiūros produktams – Oprah Winfrey, Ellen DeGeneres, Victoria Beckham. Lancerio programa ir praktika paremtos įsitikinimu, kad vienintelis paveikus būdas turėti gražią odą yra ją atgaivinti, o ne keisti. Lancerio metodas remiasi natūraliomis odos galiomis pačiai išgyti. Pastaruoju metu tiek dėmesio skiriama raukšlių stingdymo procedūroms, raukšlių užpildams bei lazeriams, kad daugelis jau ir užmiršo, kokius stebuklus gali padaryti paprasta kokybiška odos priežiūra. Knygoje pateikiama trijų pakopų programa kaip tik ir skirta jaunatviškam jūsų spindėjimui išsaugoti arba senėjimo požymiams sparčiai ir neskausmingai naikinti. Ši programa ne tik padės kovoti su senėjimu, bet ir gelbės nuo inkštirų, rožinės, suintensyvėjusios pigmentacijos ir kone kiekvienos kitos odos bėdos. Jūs pagerinsite odos spalvą, elastingumą ir tvirtumą, ir tai padaryti galėsite namie, neskirdami tam nė dešimties minučių per dieną. Taip pat išmoksite nepasiklysti klaidingos informacijos ir prieštaringų nuomonių labirinte, atsirinkti tikrai veikiančius produktus, įveikti celiulitą, randus, apgamus, retėjančius plaukus ar lūžinėjančius nagus. Šias ir kitas negandas vadovaudamiesi dr. Lancerio metodais ir patarimais įveiksite nagaišdami laiko.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai