Kas atrado Ameriką?

Leidykla: Foto Sąjūdis
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 64
  • ISBN 9786099531748

„Kas atrado Ameriką?“ aprašymas

Ar gali būti, kad tiesa nuo mūsų slepiama? 

Regis, niekam nekyla abejonių, kad Žemė yra rutulys, o Ameriką atrado Kristoforas Kolumbas. Tačiau kas jis, tas Kolumbas – išties visiškai neaišku. Dėl jo kilmės nesutaria ne tik istorikai, bet ir daugelis Europos ir ne Europos valstybių: portugalai sako, kad jis – portugalas, ispanai – kad ispanas, italai – kad italas, žydai – kad žydas, graikai – kad graikas, turkai – kad turkas, ir net norvegai norėtų, kad jis būtų norvegas. Pagarsėję Lietuvos istorinių detektyvų tyrėjai skalikas Litas ir mišrūnas Centas nagrinėja portugalų kilmės amerikiečio Manuelio da Silva Rosos versiją-hipotezę, kad Ameriką atrado... atrado...

Tai jau antra “Sek Lietuvos istorijos pėdsakais” knygų serialo knyga. Trumpai primenu: įsikūrę vienoje Vilniaus senamiesčio palėpių, po pamokų ar būrelių, jie “imasi reikalų”. Kadangi mūsų herojai yra šiuolaikiniai šunes, tyrimams naudoja ne tik detektyvo lupą, mikroskopą ar teleskopą, Google paieškos sistemą (tuomet Litas tampa e-Litu, o Centas e-Centu), tačiau ir savos gamybos Laiko Mašiną vardu Akė Matakė+ su super-hyper-mega-makro-mikro-tele-bele objektyvu ir pasiklausymo įrenginiu Didžioji Ausis-1. Istorijų pasakojimai šmaikštūs ir lengvai skaitomi bet kurio amžiaus vaikų (ir suaugėlių), praturtinti ne tik naujausiais “šuniukiškais” anekdotais, bet ir sudėtingais (kaip ir Lietuvos istorija) kryžiažodžiais. Tiesa, kas atidžiai perskaitys knygą, tas juos išspręs lengvai .

 Pritrenkiantys faktai, sąmokslo teorijos, hipotezių, įrodymų ir paslaptingų sutapimų gausa nepaliks įdėmaus skaitytojo abejingo nė akimirkai. Karaliai, valdovai, žymūs keliautojai ir atradėjai... Kartu su šuniukais detektyvais gromuliuodamas šią nepaprastą istoriją, skaitytojas naujai – visiškai kitoje šviesoje – prisimins gerai žinomus ar kiek pamirštus faktus, datas, vardus, pavardes, pravardes, titulus, vietoves, atradimus, praradimus, žemėlapius, mūšius, žygių ir kelionių maršrutus. 

– Arba lempos, arba Saulės šviesoje, – nusišaipė mišrūnas Centas.

– Laikas keisti požiūrį į istoriją! – pareiškė skalikas Litas.

*

. Kiekvienas iš mūsų būtinai turi atrasti savo Ameriką! 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti