Ko nori vyrai

Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 240
  • ISBN 9786090141182

„Ko nori vyrai“ aprašymas

Pagrindinis jūsų ginklas – komunikacija ir viltis pakeisti savo vyrą – yra blogiausias ir labiausiai iš visų pasmerktas nesėkmei. Kodėl? Todėl, kad nesvarbu, ką rėkia kitos moterys nuo žurnalų viršelių, šneka televizijos pokalbių laidose, per keliones ir dienoraščiuose nuo čia iki Timbuktu, – vyrų pamatinių bruožų niekuomet nepakeisi. Kad ir kokia nuostabi būtum vyrui, kol neperprasi jo ir kas jį įaudrina, kas jam įdomu, kaip jis myli, tikėtina, kad jis tave apgaudinės ir žais su tavimi. Bet skaitydamos šį leidinį galėsite pasigilinti į vyro mąstyseną ir geriau ją suvokti, kad įvykdytumėte savo planus, savo tikslus, savo norus, o svarbiausia – įsitikinsite, ar jo ketinimai rimti, ar tik žaidimas.

Steve’as Harvey ir Denene Millner leidinyje „Ko nori vyrai“ atvirai atskleidžia jums, moterys, tai, ko nori vyrai. Išties yra tik trys dalykai, kurių reikia kone kiekvienam vyrui. Viskas yra paprasta, jei juos žinai ir supranti, pagal kokias taisykles vyrai žaidžia santykiuose.

SKAITYKITE ŠIĄ KNYGĄ, JEI:

• susitikinėjate su vyru ir nekantraujate sužinoti, kaip pereiti į kitą santykių lygį;

• užmezgėte rimtus, įpareigojančius santykius ir trokštate žiedo;

• abejojate, ar jis bus šalia, kai jums to reikės labiausiai;

• esate ištekėjusi, svajojate vėl pasijusti savimi ir sutvirtinti santuoką;

• pavargote nuo to, kad su jumis elgiamasi kaip su žaisliuku.

„Viskas labai paprasta: tu esi moteris, ir mes, vyrai, darysime visa, ką tik galima įsivaizduoti, kad pavergtume tavo širdį ir galėtume būti su tavimi. Tu esi varomoji jėga, verčianti mus kas rytą keltis“, – Steve Harvey.

STEVE’AS HARVEY yra verslininkas, bestselerių autorius, komikas, įvairių TV šou ir renginių vedėjas ir prodiuseris. Jo, kaip stand-up komiko, sėkmė nuvedė jį į gausybę televizijos šou ir filmų, jis tapo radijo laidų vedėju, madų pasaulio verslininku. S. Harvey 2013 m. gavo „Mėgstamiausio pokalbių šou vedėjo“ nominacijos People’s Choice apdovanojimą. Neįtikėtina knygos „Ko nori vyrai“ sėkmė naujai nuspalvino jo gyvenimą ir karjerą. Laidoje Good Morning America Harvey dalyvauja kaip patarėjas šeimos ir santykių klausimais, kas mėnesį Essence Magazine rašo skiltį apie santykius. Jo nuopelnai - septyni Daytime Emmy apdovanojimai, du Marconi apdovanojimai ir keturiolika NAACP Image apdovanojimų.

DENENE MILLNER yra New York Times bestselerių autorė ir žurnalistė, parengusi daugiau negu dvidešimt penkias knygas. Esminės jos domėjimosi sritys – vaikų auklėjimas, santykiai, santuoka. Visas jas ji aptaria itin populiariame tinklaraštyje mybrownbaby.com.

Knyga „Ko nori vyrai“ traukia atvirumu ir švelnia ironija. Autoriai atskleidžia asmeninę savo patirtį ir skaudžias klaidas, siekdami pademonstruoti, kad jie gerai žino, ką sako. Tai atnaujintas, patarimais ir įžvalgomis papildytas 2010 m. Lietuvoje pasirodžiusios knygos leidimas.

„Moterys turėtų paklausyti Steve’o Harvey, kai reikia nuspręsti, koks turėtų būti geras vyras. Steve’as Harvey suteikia nemažai puikios informacijos apie vyrus. Tai daugiau, nei jums pasakytų paprastas vyras. Steve’as Harvey atskleis viską“, – Aretha Franklin.

„Harvey vadovą būtina įsigyti norint atrakinti vyrų protą, suprasti jų žaidimus, nuspėti jų ėjimus ir išmokti pulti ir gintis“, – Los Angeles Sentinel.

„Harvey pateikia moterims stebinamų įžvalgų apie vyrų mąstymą ir pasakoja, kaip prisijaukinti tą nevaldomą žvėrį“, – The Philadelphia Inquirer.

„Remdamasis meile žvejybai, sukūriau tokią filosofiją: vyrai elgsis su moterimi tarsi žuvaudami pramogai ar maistui. Nuo to, kaip susipažinome, kaip kalbamės, kaip mezgasi santykiai, ir nuo to, kokius reikalavimus keli vyrui, nuspręsime, ar elgtis su tavimi kaip per sportinę žūklę – mesti į vandenį, ar paversti tave laimikiu – moterimi, su kuria vyras įsivaizduoja gyvenimą. Nori sužinoti daugiau žvejo sportininko ir žvejo mėgėjo skirtumų?“, – Steve Harvey.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti