Lovoje su tavo vyru: meilužės užrašai. Žmonoms skaityti būtina!

2,00€
*Išpardavimo kaina
8,45€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Liūtai ne avys
Autorius Nika Nabokova
Informacija
  • Metai 2019
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 272
  • Leidykla Liūtai ne avys
  • ISBN 9786098254228

Knygos „Lovoje su tavo vyru: meilužės užrašai. Žmonoms skaityti būtina!“ aprašymas

„Taip, aš meilužė! Būtent todėl žinau viską apie tai, dėl kokių priežasčių, kieno labui ir už ką žmonės išduoda. Šios tiesos jums neatskleis prašmatnūs žurnalai ir populiarios pokalbių laidos. Sveiki atvykę į mano pasaulį, kuriame papasakosiu apie kitą neištikimybės pusę. Koks velnias jį ten nunešė, ko tikėtis toliau ir kaip elgtis? Galite manęs nekęsti, kaltinti šeimos griovimu, bijoti ir neigti mano egzistavimą. Tačiau tai nepakeis fakto, kad aš žinau, kaip išgyventi meilės trikampyje.“

Jokios moteriškos logikos ir dejonių. Kvapą atimančios formuluotės, gilus žmogaus psichikos ir santykių išmanymas, veiksmingi bei visada pasiteisinantys būdai – Nika Nabokova išjudins jūsų pamatus ir ištrauks jus iš komforto zonos. Būkite pasirengę!

Nika Nabokova (g. 1984) – provokuojanti ir drąsi, graži bei išmintinga jauna moteris, jos gali pavydėti bet kuris vyras. Nikos tinklaraštį skaito daugiau nei 300 tūkstančių skaitytojų. Kone 8 000 žmonių kreipėsi į ją pagalbos ir klausė patarimų. Dešimtys tūkstančių padėkų, asmenų, kuriems jos straipsniai leido pagerinti komplikuotus santykius. Šiuo klausimu pasitarnaus ir knyga Lovoje su tavo vyru: meilužės užrašai. Žmonoms skaityti būtina!.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti