ispardavimas -49%
Kulinarinės kelionės

Kulinarinės kelionės

Nauja kaina:
8,42€
Sena kaina:
16,50€
Sutaupote:
8,08€

Apie

Ar žinote, kiek gražių vietų ir skanių valgių yra Lietuvoje? Ką apie savo gimtąsias vietas mano žymūs Lietuvos žmonės – Virgilijus Alekna, Vidas Blekaitis, Livija Gradauskienė, Giedrius Leškevičius, Žydrūnas Savickas, Selemonas Paltan...
Leidykla: Virtuvės knyga

Informacija

  • Metai 2017
  • Puslapiai 224
  • Leidykla Virtuvės knyga
  • ISBN 978609473038

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Kulinarinės kelionės “ aprašymas

Kulinarinės kelionės

Ar žinote, kiek gražių vietų ir skanių valgių yra Lietuvoje? Ką apie savo gimtąsias vietas mano žymūs Lietuvos žmonės – Virgilijus Alekna, Vidas Blekaitis, Livija Gradauskienė, Giedrius Leškevičius, Žydrūnas Savickas, Selemonas Paltanavičius, Virgilijus Skirkevičius, Eimutis Kvoščiauskas, Gabija Lunevičiūtė, Eglė Daugėlaitė-Kryževičienė, Renata Šakalytė-Jakovleva, Aistė Smilgevičiūtė, Vaida Genytė-Marazienė, Justė Zinkevičiūtė, Simona Albavičiūtė – ir kokius valgius jie mėgsta? Kaip gaminamos tradicinės bulvinės bandos, kiunkė, „staciokė“, „razavi“ blynai? Kur galima paragauti tikros žuvienės ar rūkyto ungurio su žuvies sultinio drebučiais? Elnienos troškinio ar „Baumkucheno šaltkošės“? Visus atsakymus rasite knygoje „Kulinarinės kelionės“. Ir dar – daugiau kaip 100 tradicinių lietuviškų valgių aprašymų ir receptų! Pažinkime, skanaukime, gaminkime!

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai