Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija -25%
Gastrofizika: naujas mokslas apie valgymą

Gastrofizika: naujas mokslas apie valgymą

Internetu:
14,92€
Sena kaina:
19,90€
Sutaupote:
4,98€

Apie

Paragaukite Gastrofizikos (gastronomijos + psichofizikos + neuromokslų + dizaino), tyrinėjančios elementus, kurie veikia skonio suvokimą, diriguoja mūsų kulinariniams pasirinkimams, priverčia tai, kas ragauta, įsiminti arba greit pamiršti, ir įsit...
Leidykla: Leidykla VAGA

Informacija

  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 448
  • ISBN 9785415026012

Knygos „Gastrofizika: naujas mokslas apie valgymą“ aprašymas

Paragaukite Gastrofizikos (gastronomijos + psichofizikos + neuromokslų + dizaino), tyrinėjančios elementus, kurie veikia skonio suvokimą, diriguoja mūsų kulinariniams pasirinkimams, priverčia tai, kas ragauta, įsiminti arba greit pamiršti, ir įsitikinsite, kad valgymo malonumai gyvuoja ne burnoje, o galvoje.

Profesorius Charlesas Spence’as šioje knygoje nagrinėja žmogaus pojūčius ir neįtikėtinas jų sąveikas, pasakoja apie pačių įvairiausių niuansų – nuo lėkštės ar taurės spalvos iki stalo įrankių dizaino, nuo aplinkos kvapų ar slėgio iki foninės muzikos – poveikį multisensorinėms valgymo patirtims.

Gastrofizika: naujas mokslas apie valgymą atskleis slaptus, tačiau visiems prieinamus ingredientus (ne tik valgomus!), kurie padės sukurti gardesnes, įdomesnes, sveikesnes ir įsimintinesnes maisto ar gėrimų ragavimo patirtis, kur bevalgytumėte – namie ar restorane, vieni ar su kitais.

Eksperimentinės psichologijos profesorius Charlesas Spence’as, vadovaujantis Oksfordo universiteto „Krosmodalinių tyrimų laboratorijai“, tiria, kaip žmonių smegenys apdoroja ir integruoja skirtingų juslių teikiamą informaciją. Multisensorinio dizaino, pakuočių ir ženklodaros klausimais yra konsultavęs kompanijas, tarp kurių Unilever, PepsiCo, Diageo, Nestlé ir Twinings; drauge su garsiausiais pasaulio šefais, miksologais ir baristomis yra atlikęs daugybę tyrimų. Jo tekstai publikuojami The Guardian, The Financial Times, The New Yorker, The Economist, The New Scientist ir kt.


Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai