Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Kūno kalba

Kūno kalba

Internetu:
4,77€
Knygyne:
5,75€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Dajalita
Autorius A. Pease
Informacija
  • Metai 2003
  • Puslapiai 240
  • Leidykla Dajalita
  • ISBN 4779017521261

Knygos „Kūno kalba “ aprašymas

Allan Pease, Karališkosios menų draugijos narys ir bendravimo įgūdžių ugdymo kompanijos vadovas yra žymiausias pasaulyje kūno kalbos specialistas. Ši pripažinta knyga „Kūno kalba“ išversta į trisdešimt dvi užsienio kalbas, jos tiražas viršija net keturis milijonus egzempliorių, tai viską pasako apie knygą.

Knygoje rašoma apie žmogaus gestikuliaciją  - kūno kalbą, apie tai, kaip teisingai bendrauti su žmogumi, kad jo neįžeistum, kaip, vadovaujantis gestais, užsitikrinti kitų žmonių paramą ir pasitikėjimą, kontroliuoti interviu ar pokalbį, netgi kaip išvengti baudos už greičio viršijimą, pažinti kito žmogaus mintis ir pažinti gestus, kuriuos mes naudojame dažniausiai bei žinoti, ką jie reiškia. Pavyzdžiui, ar žinote ką reiškia toks žmogaus gestas, kai jis sėdi užsidėjęs koją ant kojos arba stovi sunėręs rankas įprastu būdu? Jei nežinote, bet tai Jus sudomino, tuomet, manau, vertėtų perskaityti šią knygą ir Jums.

Kiekvienoje temoje ir potemėje viskas yra aiškiai nagrinėjama ir net pateikta su begale pieštų pavyzdžių, kurie užima trečdalį knygos, kartais tai erzina, bet skaitant galima įprasti. Dar reikėtų pastebėti, jog pabaigus skaityti vieną ar kitą skyrių ir pradėjus sekantį, galite išvysti trumpą praėjusio skyriaus apibendrinimą, tačiau negana to, perskaičius beveik visą knyga, pasirodo dar viena tema su pavadinimu „Viską apibendrinant...“, kuri užima penkiolika paskutinių puslapių, o iš jų, grubiai skaičiuojant, septyni nusagstyti vien pieštais pavyzdžiais.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti