Laimės atlasas: pasaulio šalių laimės paslaptys

16,51€
19,90€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Leidykla VAGA
Autorius Helen Russell
Informacija
  • Metai 2019
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 304
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 9785415025794

Knygos „Laimės atlasas: pasaulio šalių laimės paslaptys“ aprašymas

„Šią knygą įkvėpė nepakartojami pasakojimai, kuriuos išgirdau 2013-aisiais rinkdama medžiagą apie laimę pirmajai savo knygai „Daniško gyvenimo metai“. Nuo tada šie pasakojimai randa mane keisčiausiose vietose (viešuosiuose tualetuose, miškuose, kopose...), jais dalinasi žmonės iš viso pasaulio, norintys papasakoti apie unikalias laimės sampratas gimtosiose šalyse. Kadangi esu užsienietė, gyvenanti svetur, turiu privilegiją bendrauti su labai skirtingais žmonėmis – bičiuliai iš visų žemynų dosniai žeria man žinių ir naujų faktų." - Helen Russell

Atsiversdami „Laimės atlasą“ skaitytojai keliaus po beveik trisdešimt pasaulio šalių: nuo Australijos iki Velso, nuo Butano iki Airijos, nuo Suomijos iki Japonijas ir taip toliau. Skaitytojai susipažins su skirtingų tautų laimės paslaptimis, galinčiomis pakeisti jų gyvenimą. 

Knyga patiks tiems, kurie ieško geriausių būdų spręsti iškilusias problemas, pasisemti harmoningo ir laimingo gyvenimo iš įvairių pasaulio šalių gyvenimo būdo. Knygoje bus galima išsiaiškinti, ką islandiškai reiškia þetta reddast, arba itališkai skambanti dolce for niente frazė.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti