Laimingo šuns pamokos

8,00€
*Išpardavimo kaina
13,50€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Liūtai ne avys
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 384
  • ISBN 9786094930485

Knygos „Laimingo šuns pamokos“ aprašymas

Garsus šunų dresuotojas ir „Emmy“ apdovanojimą pelnęs CBS laidos „Laimingas šuo“ (Lucky Dog) vedėjas pristato savo dresavimo sistemą, padedančią vos per septynias dienas bet kurį šunį – nuo išlepusio grynaveislio mažo šuniuko iki prieglaudos šoką patyrusio gyvūno –paversti pavyzdiniu draugu. 

Kas savaitę, vesdamas laidą „Laimingas šuo“, Brandonas McMillanas paima neišdresuotą ir „niekam netikusį“ šunį iš prieglaudos. Per keletą dienų šie šunys patiria stebuklingą transformaciją, kai išmoksta pasitikėti McMillanu, įvaldo septynias pagrindines komandas ir atsikrato probleminio elgesio, galiausiai tapdami puikiai išauklėtais augintiniais ir netgi tarnybiniais šunimis. Užbaigęs nesavanaudišką darbą, McMillanas padeda kiekvienam šuniui užmegzti tvirtus ryšius su rasta nauja šeima. Šioje pirmojoje savo knygoje autorius dalijasi žiniomis, įgytomis dirbant su tūkstančiais skirtingų veislių ir paties įvairiausio charakterio šunų, norėdamas padėti skaitytojams savo augintinius paversti puikiai dresuotais absolventais, baigusiais „Laimingo šuns“ studijas.

„Laimingo šuns pamokos“ pradedamos nuo pagrindų – pasitikėjimo užsitikrinimo ir ryšio užmezgimo, dėmesingumo lavinimo ir kontrolės, dresavimo metodų panaudojimo. Tada McMillanas paaiškina savo žaismingą, atsargų ir malonų požiūrį, pradėdamas nuo septynių pagrindinių komandų, tokių kaip SĖDĖT, STOVĖT, GULĖT, ATEIK, ŠALIN, GRETA ir FU, kurių moko kiekvieną šunį. Po to McMillan paaiškina, kaip spręsti dažniausias šunų elgesio problemas, įskaitant tokias kaip gamtinių reikalų atlikimas namuose, beatodairiškas veržimasis pro duris, graužimas, lojimas ir maisto prašinėjimas prie stalo. „Laimingo šuns pamokose“ rasite lengvai išdėstytus nuoseklius veiksmus, aiškių pavyzdžių, išbandytų ir pasiteisinusių patarimų bei gudrybių, taip pat kiekvieną metodą iliustruojančių nuotraukų. Knygoje McMillanas dalijasi ir įkvepiančiomis istorijomis, pasakodamas apie savo mėgstamiausius mokinius, suteikia galimybę gerbėjams žvilgtelėti į laidos filmavimo užkulisius ir pristato kai kuriuos pačius savičiausius ir sudėtingiausius atvejus, tarp jų ir niekada anksčiau nematytus kadrus.

Brandonas McMillianas mano, kad nėra nė vieno šuns, kurio nevertėtų išgelbėti, o jo siūlomi pozityvūs ir sėkmingi metodai daro stebuklus dresuojant net su pačius sunkiausius šunis. 

Pagrįsta išbandytais metodais, kurie padeda supaprastinti ir palengvinti dresavimą bei duoda rezultatų jau po kelių trumpų kasdien vedamų pamokų, knyga „Laimingo šuns pamokos“ supažindina, kaip:

sutelkti – ir išlaikyti – visą šuns dėmesį;

išnaudoti šuns potraukį maistui;

pakoreguoti metodus, atsižvelgus į savo šuns energijos lygį;

efektyviai pasitelkti apdovanojimus – skanėstus, žaislus ir žaidimus.


Knygoje McMillanas papasakojo savo mėgstamiausias istorijas: apie Apoloną, pavadėlį sugraužusį padaužą, tapusį tarnybiniu šunimi; Gruverį, meilų prieglaudos šunį, vis keliavusį tarsi bumerangas, kuris įveikė rimtai kamavusį išsiskyrimo nerimą; taip pat apie Džemą, iš priešiškos, pernelyg jaudrios šunytės virtusią puikiai išauklėta kompanjone.

Kupinoje praktinių nuoseklių patarimų ir jų variantų, pasiūlytų atsižvelgus į veislę, dydį ir temperamentą, knygoje „Laimingo šuns pamokos“ pateikiama viskas, ko jums reikės norint padaryti stebuklą dresuojant net patį sunkiausią šunį ir sukurti laimingą, sveiką bei saugią aplinką sau ir savo keturkojui šeimos nariui.
***

„Laimingo šuns pamokose“ atskleista puikaus šuns dresavimo esmė, atradus unikalų širdies ir proto derinį. McMillano metodai yra praktiški, veiksmingi, laiko išbandyti, tobulinti visą gyvenimą ir duodantys rezultatą. Taip pat jie be galo pozityvūs. 

– Dr. Marty Becker, Amerikos veterinaras, JAV humaniško elgesio su gyvūnais draugijos vyriausiasis korespondentas, bestselerių autorius, parašęs 22 knygas, tarp jų „Your Dog: The Owner’s Manual“


Praktinis aiškiai suprantamas vadovas, kuriame gausu gerų patarimų, kaip saugiai išdresuoti bet kurį šunį, kartu kuriant pasitikėjimu grįstą meilės kupiną ryšį. Įkvepiančios McMillano istorijos apie niekam nereikalingus šunis, kuriems jis padėjo visam laikui rasti naujus namus, patvirtina, kodėl kiekvienas šuo nusipelno antro šanso. 

– Kwane Stewart, veterinarijos gydytojas, vyriausiasis veterinarijos pareigūnas, „No Animals Were Harmed®“ programos nacionalinis direktorius, JAV humaniško elgesio su gyvūnais draugijos vyriausiasis veterinaras


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti