Laisvėn iš psichopato gniaužtų

8,00€
*Išpardavimo kaina
13,50€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Liūtai ne avys
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 320
  • ISBN 9786094930614

Knygos „Laisvėn iš psichopato gniaužtų“ aprašymas

Ar kada nors palaikėte santykius su psichopatu? Tikėtina, kad net jeigu ir taip, to nežinojote. Psichopatai yra apsukrūs žavėtojai ir meistriški manipuliatoriai, ištobulinę šiuos įgūdžius tiek, kad pačius pavojingiausius ir protu nesuvokiamus jų poelgius pradedate laikyti normaliais. Net jeigu tai jus skaudina.

Kiekvieną dieną šalia mūsų empatija nepasižyminčios žmogiškos būtybės sėja chaosą ir griauna gyvenimus tokiais ciniškais ir negailestingais būdais, kokius net sunku įsivaizduoti. Nuolat siekdami pinigų, sekso, įtakos ar paprasčiausios pramogos, psichopatai padarys viską, kad įgytų valdžią kitų atžvilgiu. Iš pažiūros jie – normalūs žmonės, bet savo draugus ir partnerius stumdo tarsi pėstininkus šachmatų lentoje.

Pasitelkę melagingas pagyras ir liaupses, kad gautų tai, ko nori, jie gali įvilioti į santykių pinkles bet kurį nieko neįtariantį taikinį. Aukai įkliuvus, jų žavūs pažadai virsta proto žaidimais ir psichologiniais kankinimais. Aukos paliekamos sugniuždytos ir sutrikusios, nesugebančios atpažinti (ar net nupasakoti žodžiais) to ką tik įvykusio košmaro.

Nuoširdi ir jautri knyga „Laisvėn iš psichopato gniaužtų“ – pirmasis psichopatų aukoms skirtas vadovas, kurį parašė žmogus, pats išgyvenęs toksiškus santykius. Knyga įkvepia vilties, kad po psichopatinio smurto įmanoma pasveikti ir vėl mėgautis gyvenimu. Atsisveikinkite su chaosu, nepasitikėjimu savimi ir aukos vaidmeniu. Jūs esate laisvas žmogus.

Jacksonas MacKenzie yra vienas iš interneto svetainės PsychopathFree.com –internetinės paramos bendruomenės, kurią kiekvieną mėnesį papildo daugybė psichopatų smurtą patyrusių žmonių, – įkūrėjų. Pats išgyvenęs tą patį, autorius nori kuo plačiau skleisti informaciją apie mus tykančius pavojus ir suteikti buvusioms aukoms saugią vietą dalytis išgyvenimais; vietą, kurioje kiekvienas empatiškas žmogus, išsigydęs praeities skaudulius, galėtų rasti laimę ir meilę. Jacksonas MacKenzie taip pat yra knygos Whole Again: Healing Your Heart and Rediscovering Your True Self After Toxic Relationships and Emotional Abuse autorius.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti