Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Lietuvių policija Antrajame pasauliniame kare

Lietuvių policija Antrajame pasauliniame kare

Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2008
  • Puslapiai 810
  • ISBN 9785417009587

Knygos „Lietuvių policija Antrajame pasauliniame kare “ aprašymas

Monografijoje analizuojamos lietuvių policijos atkūrimo politinės aplinkybės 1941 m., atkurtos lietuvių policijos administravimo tvarka, jos misija, vaidmuo, struktūrų raida ir tinklas bei reikšmė Lietuvos vidaus padėčiai vokiečių valdymo metais. Autorius, pasitelkęs naujus istorinės literatūros darbus ir archyvinius šaltinius, siekė visiškai naujai pažvelgti į lietuvių policijos atkūrimą bei egzistavimą karo metais.

Lietuvių policija Antrojo pasaulinio karo metais – tai tik nedidelė plačios kontraversiškos temos – Lietuvos teisinis valdymas Antrojo pasaulinio karo metais –neatsiejama dalis. Lietuvių policijos vaidmuo karo laikotarpiu buvo labai svarbus. Jos struktūrų raidos istorija Antrojo pasaulinio karo metais yra viena reikšmingiausių valstybinės politinės istorijos sričių. Ši problema iki šiol beveik netyrinėta nei sovietinių, nei lietuvių išeivijos, nei užsienio autorių. Remdamasis įvairiuose Lietuvos archyvuose esančiais to laikotarpio lietuviškais ir vokiškais dokumentais, karo meto įvairiakalbiais periodiniais leidiniais, Lietuvos ir užsienio šalių moksline bei memuarine pokario literatūra bei asmeniniu archyvu, autorius siekia supažindinti skaitytoją su Lietuvos vidaus reikalų ministerijos ir jos padalinių atkūrimo peripetijomis, atskleisti lietuvių policijos struktūrų atkūrimo raidą ir parodyti jų teisinę vietą vokiečių valdžios mechanizmo sistemoje, visiškai naujai pažvelgti į lietuvių policijos egzistavimą 1941 – 1944 metais.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti