Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Lietuvių-rusų kalbų žodynas

16,92€
19,90€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2015
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 952
  • Leidykla Mokslo ir enciklopedijų leidybos centras
  • ISBN 9785420017609

Knygos „Lietuvių-rusų kalbų žodynas “ aprašymas

„Lietuvių–rusų kalbų žodynas“ apima per 65 000 žodžių. Žodynas skiriamas ne tik lietuviams, besimokantiems rusų kalbos, bet ir nelietuviams, kurie domisi lietuvių kalba ar nori jos pramokti. Jis bus naudingas ir vertėjams, žiniasklaidos, mokslo, gamybos darbuotojams, kuriems tenka versti iš lietuvių į rusų kalbą. Į žodyną sudėti pirmiausia šių dienų lietuvių bendrinės kalbos žodžiai. Pateikiama nemaža ir tarmybių, šnekamosios kalbos, net senstelėjusių žodžių, neretai dar pasitaikančių grožinėje literatūroje, taip pat nemažai specialių mokslo ir technikos terminų. Šie žodžiai pažymėti tam tikromis santrumpomis, rodančiomis vartojimo sritį. ????????? ??????? «????????-???????? ???????» ???????? ????? 65 000 ????. ??????? ???????????? ?? ?????? ??? ????????, ????????? ??????? ????, ?? ? ??? ???? ?????????????? ????????? ?????? ??? ???????? ??????? ???. ??????? ????? ???? ??????? ??? ????????????, ?????????? ??????, ?????, ????????????, ????????? ?????????????? ? ????????? ???????? ? ?????????? ????? ?? ???????. ? ??????? ???????? ?????? ????? ????? ???????????? ?????????? ????????????? ?????. ?? ? ??? ???????????? ? ??????????????? ???????????, ???????????? ? ????????? ?????????? ?????, ??????? ??? ??????? ??????????? ? ?????????????? ??????????, ? ????? ???????? ??????????????? ??????? ?? ?????? ???????? ????? ? ???????. ????? ????? ???????? ???????????????? ????????,

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti