Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Magas

23,19€
27,95€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Autorius John Fowles
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 688
  • ISBN 9786090148938

Knygos „Magas“ aprašymas

 „Kolosalus ir nuostabus kūrinys. Neįmanoma nustoti skaičius,“ – New York Review of Books. 

Gausus netikėtų siužeto posūkių ir įspūdingų siurprizų, Džono Faulzo (John Fowles) romanas „Magas“ (pirmąkart išleistas 1965 m.) yra tikras šiuolaikinės literatūros šedevras. Simbolių, aliuzijų ir mįslių sklidinas kūrinys kelia klausimus, provokuoja, ragina mąstyti ir, įtraukęs skaitytoją, apdovanoja jį nepamirštamu skaitymo malonumu. 

Jaunas londonietis Nikolas d‘Erfė kaip mokytojas atkeliauja į mažą Graikijos salą. Nors nė nesulaukęs 30-ies, Nikolas jaučiasi tarsi viską gyvenime išmėginęs ir patyręs. Kasdieniai dalykai jį erzina, nauji potyriai nebedžiugina, viskas atrodo beprasmiška. 

Saloje jis susipažįsta su mįslinga asmenybe – Morisu Končiu. Nuostabiausiame salos name gyvenantis ir vienatvę dievinantis vyriškis yra tapęs vietine legenda, apie kurią dažnai pasakojami keisti, kraują stingdantys gandai. Aišku tik viena – Morisas yra aštraus proto, išsilavinęs asmuo, kurio niekas per daug artimai nepažįsta. 

Suintriguotas šios paslaptingos asmenybės, Nikolas ir pats nepajaučia, kaip po truputį yra įtraukiamas į neįprastą, siurrealistinį ir kuo toliau, tuo labiau gąsdinantį įvykių sūkurį. Suvaidintos mirtys, svaiginančiai jaudinantys merginos (merginų?) kerai ir smurto protrūkiai – viskas susipina į fantasmagorišką, teatrą primenantį sūkurį, kuriame išsitrina ribos tarp tikrovės ir iliuzijos.

Britų romanistas Džonas Faulzas (John Fowles, 1926–2005 m.) lietuvių skaitytojams gerai pažįstamas iš knygų „Prancūzų leitenanto moteris“, „Kolekcionierius“, „Juodmedžio bokštas“ ir „Danielius Martinas“. Prieš tapdamas rašytoju, Oksfordo universitetą baigęs Dž. Faulzas dėstė anglų kalbą Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje ir Graikijoje. Kaip rašytojas debiutavo 1963-iaisiais romanu „Kolekcionierius“. Dž. Faulzas yra septynių romanų ir keliolikos esė knygų autorius. 2003 ir 2005 m. taip pat buvo išleisti du jo dienoraščių tomai. Jo kūrybai įtakos turėjo Jeanas-Paulis Sartre'as ir Albertas Camus.

„Puiki, turtinga, šiurpinanti ir smagi knyga. „Magas“ – stulbinantis romanas. Čia – viskas viename: ir tikra pirotechnikos fejerija, ir pašėlusi, laukinė šarada, ir įtampos užtaisas, ir nepaprastai skvarbus žvilgsnis į moralės esmę, ir jaudinanti kelionė po klaidžius žmogaus sielos labirintus. Jei įmanysite – perskaitykite vienu prisėdimu,“ – New York Times.

„Įspūdingas besikaupiančios įtampos kūrinys, kuriame žmogaus smegenys atlieka laboratorinės jūrų kiaulytės vaidmenį. Dž. Faulzo bandymas suvaldyti sudėtingą ir daugiasluoksnį pasakojimą pataiko tiesiai į dešimtuką,“ – Sunday Telegraph.

„Prašmatnus, ištaigingas romanas. Neeilinė literatūros šventė,“ – New York Times Book Review.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti