Magija čia ir dabar

Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 60
  • Leidykla S. Jokužio leidykla-spaustuvė
  • ISBN 9789986315483

Knygos „Magija čia ir dabar“ aprašymas

Knygoje nėra informacijos, paremtos moksliškai, metodikos tai okultinės įvairių kultūrų paveldo praktikos. Autorius neatsako už šios knygos metodikų praktikavimo padarinius. Skaitote ar praktikuojate - tai jūsų atsakomybė. Knyga gali būti suvokiama kaip magijos vadovėlis. Šiame skyriuje pakankamai plačiai panagrinėsiu, kam aš tikrai nerekomenduočiau praktikuoti šios knygos. Būtinai perskaitykite šią dalį. Nerekomenduoju šioje knygoje aprašyti4 ritualų praktikuoti šeimos žmogui, ypač turint mažų vaikų. Vaikams iki trejų metų amžiaus pakankamai neblogai išsivysto aiškiaregystė. Todėl jie gali matyti gerokai daugiau nei suaugę. Apskritai, jeigu jums rūpi, ką apie jus pagalvos kiti, geriau nepraktikuokite mago šventimų. Jūs galėsite vis tiek praktikuoti sau, tačiau knygoje pateikiami šventimai už-darys jums kelią j paprastų žmonių pasaulį, o jėgos negailestingai baus už bet kokį norą grįžti atgal prie paprastų žmonių gyvenimo ir mąstysenos. Jeigu jums atrodo, kad mago gyvenimas kupinas romantikos, - pamirškite tai ir žinokite, kad tai sunkiausias kelias žmogui. Tai išties labai sunku. Knygoje tikrai nebus sveikatos apeigų. Esu tvirtai įsitikinęs, kad tik medicininį išsilavinimą bei gydytojo licenciją turintis asmuo turi teisę gydyti kitus. Todėl jeigu galvojate tapti garsiu gydovu, tai realu tik gavus atitinkamą išsilavinimą bei pasiruošimą. Medicina ir sveikatos procesų žinojimas bei stebėjimas - ne mago reikalas, o gydytojo pareiga. Tas liečia ir žolininkystę. Jėgoms pasišventę žmonės daugiausia vienišiai. Netgi šeimoje jie vienišiai. Todėl kurti šeimą magas arba ragana gali tik su atitinkamu žmogumi. Koks tai žmogus - skaitykite atitinkamame skyriuje. Užmirškite apie draugus, apie visokius niekalus. Visi žmonės yra tik pakeleiviai iki pirmo posūkio. Kada įvyks šis posūkis - priklauso nuo aplinkybių ir situacijos. Anksčiau ar vėliau išduos ar paliks visi, ir nesvarbu, ar jūs magas ar šaltkalvis. Su jumis lieka tik Jėga ir jos atstovai. Jėga neišduos jos tarno ir niekada nepaliks bėdoje. Užsidirbti iš magijos paslaugų tikrai nėra gėdinga. Jūs visada galite padaryti tai pakankamai gerai apmokamu amatu. Tačiau kiekvienas jūsų darbas fiksuojamas jėgų ir pinigais reikia dalintis perkant aukas, atiduodant jūsų ar kito tikėjimo maldos namams. Taip pat atminkite - jūs niekada netapsite milijonieriais, nes jėga duoda tiek, kiek reikia. Nė cento daugiau ir nė cento mažiau. Nerekomenduoju šioje knygoje aprašytų ritualų praktikuoti psichikos sutrikimų turintiems asmenims. Tai gali negrįžtamai pabloginti jų sveikatą, o tam tikros praktikos iššaukti pavojų. Tai ypač liečia spiritistines bei kapų praktikas. Ir taip turėtų būti aišku, kad šios metodikos turi būti praktikuojamos tik suaugusių asmenų.

 

Labai rekomenduoju knygą alternatyvaus dvasinio peno ieškotojams. Taip pat tiems, kas giliai domisi religija ir nepaiso įvairaus plauko dvasininkijos draudimų. Dievas ne bažnyčiose, bet mumyse, nors maldos namai irgi jėgos vieta. Jeigu nebijote - imkite ir skaitykite.

 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti