Mamos receptų knyga

Mamos receptų knyga

Internetu:
13,35€
Knygyne:
15,70€

Apie

Kodėl pas mamą visada taip skanu? Kaip ji gamina, pagal kokius receptus? Atsakymą rasite ypatingoje „Mamos receptų knygoje“. Joje surinkta 190 tradicinių ir šiuolaikinių receptų, pagal kuriuos galėsite pasigaminti šaltųjų...
Leidykla: Terra Publica

Informacija

  • Metai 2018
  • Puslapiai 272
  • Leidykla Terra Publica
  • ISBN 978609473073

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Mamos receptų knyga “ aprašymas

Mamos receptų knyga

Kodėl pas mamą visada taip skanu? Kaip ji gamina, pagal kokius receptus? Atsakymą rasite ypatingoje „Mamos receptų knygoje“. Joje surinkta 190 tradicinių ir šiuolaikinių receptų, pagal kuriuos galėsite pasigaminti šaltųjų užkandžių, sriubų, karštųjų patiekalų, nesaldžių kepinių ir saldumynų. Tokių skanių valgių, kuriuos gamino mama kiekvieną dieną ar laukdama svečių! Gardžiausių patiekalų receptų ieškojome senuose receptų sąsiuviniuose, patarimų knygose, mūsų skaitytojai taip pat atsiuntė mėgstamiausių savo šeimos receptų, pagal kuriuos gamina patys, kuriuos išmoko iš savo mamos, močiutės ar net prosenelės. Gaminkite kiekvieną dieną ar ruoškite šventines vaišes – su „Mamos receptų knyga“ bus taip skanu kaip pas mamą!

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai