Manipuliacijų efektas

8,00€
*Išpardavimo kaina
11,60€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Liūtai ne avys
Autorius Robin Stern
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 384
  • ISBN 9786094930690

Knygos „Manipuliacijų efektas“ aprašymas

Šioje revoliucingoje knygoje žymi terapeutė dr. Robin Stern supažindina skaitytojus su gniuždančių manipuliacijų efektu, padėdama jiems suprasti, kuriuos santykius verta išsaugoti, o kuriuos derėtų kuo greičiau nutraukti ir kaip apsisaugoti nuo gniuždančio klaidinimo.

Jūsų vyras peržengia ribą vakarėlyje flirtuodamas su kita moterimi. Kai jam papriekaištaujate, jis liepia jums liautis būti tokiai kontroliuojančiai ir nepatikliai. Po ilgo santykių aiškinimosi jūs galiausiai atsiprašote, kad jį užsipuolėte.

Mama traukia per dantį jūsų drabužius, jūsų darbą ir mylimąjį. Tačiau užuot apgynę savo poziciją imate svarstyti – o galbūt ji teisi? – ir nusprendžiate, kad subrendęs žmogus turėtų mokėti priimti kritiką.

Jei manote, kad jums šitaip tikrai nenutiks, galvokite dar kartą. Gniuždantis klaidinimas yra užslėpta emocinio smurto ir manipuliacijų forma, kurią sunku atpažinti, o dar sunkiau – iš jos išsilaisvinti.

Ar jumis manipuliuojama? Atkreipkite dėmesį į šiuos iškalbingus ženklus:

Ar jūsų požiūris į save priklauso nuo sutuoktinio pritarimo ar nepritarimo?

Ar viršininkui jus pagyrus jaučiatės galintys užkariauti visą pasaulį?

Ar sustingstate iš baimės vien pagalvoję, kad namuose kas nors nutiks ne taip – kad nupirksite ne tokią dantų pastą, pavėluosite paruošti vakarienę ar savo kalendoriuje užrašysite klaidingą susitikimo laiką?

Ar jums sunku priimti paprasčiausius sprendimus ir nuolat savimi abejojate?

Ar dažnai teisinate savo partnerio elgesį prieš šeimą ir draugus?

Ar jaučiatės bejėgiai ir praradę gyvenimo džiaugsmą?

Dr. Robin Stern yra Jeilio universiteto Emocinio intelekto centro vadovė ir Vaikų tyrimų centro mokslo darbuotoja. Ji yra licencijuota psichoanalitikė, turinti trisdešimties metų darbo su individualiais pacientais, poromis ir šeimomis patirtį. Dr. Stern taip pat priklauso Kolumbijos universiteto Mokytojų koledžo tarybai ir yra projekto Rebirth autorė. Dr. Stern buvo viena iš Vudhalo instituto steigėjų, kuriame penkiolika metų kūrė ir vykdė lyderystės raidos programas moterims. Ji reguliariai konsultuoja mokyklas ir kompanijas iš viso pasaulio, o nuo 2012 m. bendradarbiauja su kompanija „Facebook“, kurdama įrankius, padedančius suaugusiesiems ir vaikams lavinti emocinį intelektą bei spręsti internete kylančius konfliktus.

„Atjaučianti ir atvira knyga „Manipuliacijų efektas“ yra lyg nuoširdus ir visuomet tiesą sakantis draugas, į kurį galite atsiremti sunkiu metu. Robin Stern parodys, kad jūs ne vieninteliai, puoselėjantys toksiškus santykius, ir padės jums atpažinti savo vaidmenį bei suprasti, kaip pasikeisti, būti stipresniems ir išmintingesniems.“ – Rachel Simmons, bestselerio Odd Girl Out autorė

„Ši knyga – svarbiausias išlikimo įrankis. Aiškiu, guodžiančiu ir kompetentingu tonu terapeutė Robin Stern kviečia psichologiškai nukentėjusius skaitytojus į kelionę, kuri padės jiems susigrąžinti kontrolę savo gyvenimo ir likimo atžvilgiu.“ – dr. Phyllis Chesler, knygos Woman's Unhumanity To Woman autorė

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti