akcija
Mano metai su Eleonora

Mano metai su Eleonora

1,00€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Leidykla VAGA
Informacija
  • Metai 2019
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 416
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 9785415025510

Knygos „Mano metai su Eleonora“ aprašymas

„Kiekvieną dieną padaryk vieną dalyką, kuris tave gąsdina.“ ‒ Eleanor Roosevelt. Autorė Noelle Hancock  – buvusi New York Observer tekstų autorė, rašiusi ir GQ, Gawker, Us Weekly. Gimė ir augo Hiustone, Teksase, baigė Jeilio universitetą. Gyvena Manhatane su savo papūgėlėmis: Jėzumi ir Stiuartu. 

Knygoje „Mano metai su Eleonora“ autorė netekusi stulbinančiai gero pramogų tinklaraštininkės darbo, nežinojo, ko griebtis. Anksčiau ambicijų ir pasitikėjimo savimi nestokojusi jauna moteris pasijuto sugniuždyta ir, rodos, visiškai neteko drąsos, kol kartą įkvėpimą naujam gyvenimui jai padovanojo užrašas ant kavinės sienos su JAV prezidento Franklino D. Ruzvelto žmonos, pirmosios damos Eleanor Roosevelt išmintingais žodžiais. N. Hancock įkvėpta šių žodžių nusprendžia vienerius metus kasdien atlikti po vieną dalyką, kuris baugina. Taip prasideda nuotaikinga ir įdomi istorija sudėta į „Mano metai su Eleonora“ knygą: nuo nardymo su rykliais iki pilotavimo pamokų, nuo pasirodymo komikų vakare iki Kilimandžaro – smagūs ir naują gyvenimo prasmę suteikiantys nuotykiai padeda autorei suvokti, kas ji yra ir kuo gali būti, o tuo pačiu dėsto gyvenimo pamokas, kurios svarbios kiekvienam mūsų.

Nuotaikingi pasakojimai, linksmos ir ironijos nestokojančios istorijos. Skaitytojai bus įkvėpti naujų minčių ir idėjų, pasisems įkvėpimo ir drąsos, kai gyvenime užklumpa netikėti pokyčiai.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti