Mažiau stresuok, daugiau pasiek

2,00€
*Išpardavimo kaina
6,65€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Liūtai ne avys
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 256
  • ISBN 9786098254426

Knygos „Mažiau stresuok, daugiau pasiek“ aprašymas

Mes medituojame siekdami geriau gyventi, o ne geriau medituoti.

– Emily Fletcher

Žinote, kad turėtumėte medituoti, tad kas stabdo? Ši linksma ir informatyvi knyga, parašyta „Ziva" meditacijos technikos kūrėjos ir itin mėgstama mokomoji maksimalistų priemonė, padės pagaliau pradėti medituoti.

Gyvendami įtemptą gyvenimą ir būdami nuolat apkrauti darbais manome, kad daugiau pasiekti – tai daugiau daryti. Tačiau mums naudingiausia leisti psichikai pailsėti – kelias dienos minutes skirti kūno ir smegenų atsipalaidavimui. Ar žinojote, kad trumpa meditacija suteikia poilsį, kuris penkis kartus gilesnis nei miegas? Kai skirsite laiko „Z" technikai, su kuria supažindama šioje knygoje, iš tiesų tapsite daug produktyvesnis, nei pusantros valandos pasnaudęs ar išgėręs puodelį kavos.

Žymiausia maksimalistams skirtos meditacijos specialistė Emily Fletcher medituoti mokė daugybėje pasaulinio garso bendrovių, tarp jų „Google", „Barclays" ir „Viacom", norėdama padėti jų darbuotojams pagerinti gebėjimą susikaupti ir padidinti produktyvumą. Perskaitęs „Mažiau stresuok, daugiau pasiek", kiekvienas pajus, koks naudingas jos sukurtas planas, kuriam reikės kasdien du kartus skirti po 15 minučių. Autorė „Z" techniką sukūrė būtent dirbantiems ir užimtiems žmonėms. Dabar galite išmokti jėgas atgauti bet kur ir bet kada – tiek namuose, tiek darbe prie savo rašomojo stalo. Jums tereikės kelių minučių ir kėdės (ir jokių programėlių, smilkalų ar kastanječių).

Tai nėra dar vienas veikalas apie meditaciją. Knygoje „Mažiau stresuok, daugiau pasiek" autorė supažindina su labai efektyvia dėmesingo įsisąmoninimo, meditacijos ir manifestacijos trejybe, kuri padės pagerinti tiek asmeninius, tiek profesinius rezultatus, kuri padės pagerinti tiek asmeninius, tiek profesinius rezultatus, sveikatą ir miego kokybę, taip pat pasiekti proto aiškumą. Jūs išmoksite dėmesingai įsisąmoninti, atlikdami trumpus, bet veiksmingus pratimus, kurie padės nebešvaistyti laiko vis stresuojant. Be to, susipažinsite su manifestacijos priemonėmis, leisiančiomis išgryninti asmeninius ir profesinius ateities tikslus.

Knygoje „Mažiau stresuok, daugiau pasiek", kurioje gausu nuostabių realaus gyvenimo pokyčių pavyzdžių, efektyvių pratimų ir praktinių žinių, susipažinsite su svarbia praktika ir sužinosite, kaip ją taikyti kasdieniame šiandienos gyvenime.

****

Mane šokiravo [Emily Fletcher] sukurto meditacijos stiliaus rezultatai... Po dviejų mėnesių jaučiausi laimingesnis, ramesnis, ne toks nerimastingas... Kasdien skirdamas kelias minutes meditacijai užsitikrinu tris kokybiško darbo valandas. Kad ir ką daryčiau, naudą jaučiu visur.

– Med. dr. Mark Hyman, Klivlando funkcinės medicinos centro vadovas ir „New York Times" bestselerių autorius


Aš pripažįstu meditacijos galią ir svarbą, tačiau pačiai visada buvo sunku laikytis įsipareigojimų ir nuoseklumo. Šioje nuostabioje knygoje autorė parodė paprastą ir veiksmingą būdą medituoti, kuris negali nepavykti.

– Sara Haines, viena iš pokalbių laidos „Good Morning America's: Strahan and Sara" vedėjų


Anksčiau maniau: „Aš net negaliu nutildyti proto, tad kaip galiu medituoti." Susipažinusi su Emily sužinojau, kad tai nieko tokio. Dabar tai tapo mano kasdienio ritualo dalimi, ir žmonės pastebėjo pokyčius. Jie sako: „Tu tiesiog švyti!"

– Jenna Dewan, aktorė ir televizijos laidų vedėja


Ši knyga gali padėti pasiekti radikalių pokyčių, veiksmingai pasitelkus meditaciją. Jūs tikrai galite išmokti veikti tris kartus efektyviau ir priimti geresnius sprendimus. Atskleiskite galią, visada slypėjusią jumyse.

– Dave Asprey, įmonės „Bulletproof 360" įkūrėjas ir generalinis direktorius, sukūręs kavos su sviestu receptą, taip pat laidos „Bulletproof Radio" vedėjas


Emily Fletcher meistriškai iš Vedų išminties ir meditacijos galios išaudė nuostabų kūrinį, skirtą šiandienos maksimalistams. Jos žodžiai tiesūs, atviri, šilti, nuoširdūs ir jausmingi.

– Chade-Meng Tan, „New York Times" bestselerių „Search Inside Yourself" ir „Joy on Demand" autorius


Šios knygos autorė giliai išstudijavo meditacijos subtilybes. Tuo pačiu jos dėka meditacijos mokymasis tampa nepaprastai linksmas, žaismingas ir smagus. „Mažiau stresuok, daugiau pasiek" yra kokia tik nori, tik ne nuobodi, ir ji tikrai gali pakeisti jūsų gyvenimą.

– Fil. dr. Andrew Huberman, Stanfordo universiteto Medicinos mokyklos neurobiologijos profesorius


Emily Fletcher yra pačiame rekomenduotinų autorių sąrašo viršuje, nes jos sistema veiksminga. Jos dėka meditacija atsiduria visiškai naujame lygmenyje ir neatbaido naujokų. Investuokite į save!

– Todd Herman, olimpinių žaidynių atletų meistriškumo lavinimo ugdantysis vadovas ir „The Alter Ego Effect" autorius


Išties tikiuosi, kad žmonės perskaitys „Mažiau stresuok, daugiau pasiek" ir pritaikys praktiką, su kuria šioje knygoje autorė taip aiškiai ir paprastai supažindina. Kuo mažiau streso patirsite, tuo mažiau jo perduosite savo vaikams.

– Dr. Shefali Tsabary, knygos „Sąmoninga tėvystė" autorė


Man teko sutikti daug meditacijos šalininkų, o Emily Fletcher išsiskiria tarsi šviečianti žvaigždė. Jos mokymo metodika, intelektas ir žavesys pakylėja dėmesingo įsisąmoninimo ir meditacijos sąvokas į naujas aukštumas. Skaitykite šią knygą ir mokykitės su Emily, jei norite, kad meditacija taptų jūsų gyvenimo dalimi.

– Vishen Lakhiani, „Mindvalley" įkūrėjas ir generalinis direktorius, „New York Times" bestselerio „Netipiško mąstymo kodas" autorius


Verta pagyrimo Emily Fletcher „Ziva" technika, kuri pristatoma knygoje „Mažiau stresuok, daugiau pasiek", leidžia kiekvienam iš mūsų tiksliai išsiaiškinti, kur esame dabartiniu gyvenimo momentu, pagerina galimybes kūrybingai išnaudoti visą asmeninio ir profesinio gyvenimo potencialą.

– Michael Bernard Beckwith, bestselerių autorius ir Agapės tarptautinio dvasinio centro įkūrėjas

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti