Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Mažosios moterys

Mažosios moterys

Internetu:
20,66€
Knygyne:
24,90€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Nieko rimto
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 600
  • ISBN 9786094417924

Knygos „Mažosios moterys“ aprašymas

Ši autorės Louisa May Alcott knyga yra vienas pirmųjų amerikiečių literatūros klasikinių kūrinių, skirtų vaikams. Autobiografinis romanas „Mažosios moterys“ vaizduoja XIX a. gyvenusių keturių sesių Megės, Džo, Betės ir Eimės gyvenimo istoriją: nuo ankstyvos vaikystės iki tol, kol jos tampa suaugusiomis moterimis. Ši knyga yra šilta, kupina gražių vertybių, gerumo, dėkingumo ir grožio. 

Seserų vaikystė, rodos, yra tobula – laimingai šeimai nieko netrūksta. Tačiau vieną dieną gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis – šalyje prasidėjus pilietiniam karui, jų tėvas išeina kovoti, tad mergaitės susiduria su nepritekliumi. Likusios kartu su mama – šeimos moterys turi išmokti vienos įveikti iškilusias negandas. Taip atsiranda dar didesnis jų tarpusavio ryšys. 

Nors romanas „Mažosios moterys“ yra skirtas vaikams, tai klasikinis kūrinys, kurį mielai skaito ir suaugę. Tiesa, šioje knygoje rasite nemažai autobiografinių detalių ir pačios knygos kūrėjos gyvenimo – o tai dar labiau intriguoja. 


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti