Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Mergina su perlo auskaru

10,00€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Sofoklis
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 256
  • ISBN 9786094443725

Knygos „Mergina su perlo auskaru“ aprašymas

Kultinis amerikiečių-britų autorės Tracy Chevalier romanas „Mergina su perlo auskaru“ -  tai istorija, pasakojanti apie merginą iš žymaus dailininko Jano Vermerio paveikslo. Kas ji? Kokia jos gyvenimo istorija ir likimas? Šioje knygoje autorė įtaigiai ir kūrybiškai pateikia savąją versiją. 

Romane vaizduojama XVII amžiaus Olandija. Pagrindinė veikėja vardu Grėtė po šeimą sukrėtusios nelaimės yra priversta ieškoti pragyvenimo šaltinio – taip atsiduria dailininko Jano Vermerio namuose ir tampa jo tarnaite. Visgi ten jos laukia iššūkiai, su kuriais iš pradžių susidoroti sekasi sunkiai ir sunkus fizinis darbas tampa nepakeliamas. Visgi paguodą Grėtė randa dalininko studijoje, kurioje mergina leidžia nemažai laiko. Per pasakoto prizmę, rašytoja labai vaizdingai atskleidžia ir žymiojo paveikslo tapymo subtilybes. 

Pats Janas Vermeris yra laikomas XVII a. paslaptingąja mįsle: padriki biografijos faktai žinomi vos iš kelių dokumentų. Taip pat niekam lyg šiol nepavyko išsiaiškinti ir moters, pozavusios žymiajame portrete, tapatybės, tad tai tapo įkvėpimu Tracy Chevalier savaip interpretuoti šią istoriją. 

Tracy Rose Chevalier (g. 1962 m. spalio 19 d.) - amerikiečių ir britų rašytoja. Geriausiai žinoma dėl savo antrojo romano Mergina su perlo auskaru", kuris 2003 m. buvo ekranizuotas kaip filmas. Jame pagrindinius vaidmenis atliko Scarlett Johansson ir Colinas Firthas.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti