Mike Tyson. Absoliuti tiesa

22,20€
29,60€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Leidykla Helios
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 544
  • ISBN 9789916995013

Knygos „Mike Tyson. Absoliuti tiesa“ aprašymas

Šių atvirų ir tiesmukiškų memuarų autorius yra Mike'as Tysonas, buvęs sunkiasvoris pasaulio bokso čempionas, žmogus, tapęs legenda tiek ringe, tiek už jo ribų.

Filosofas, Brodvėjaus žvaigždė, boksininkas, nusikaltėlis – per savo trisdešimties metų viešumo karjerą Mike'as Tysonas sugriovė daugybę stereotipų, lūkesčių ir tradicinės išminties kanonų. Tysonas užaugo šiurkščiame ir vargingame Bruklino rajone, vaikystėje patyrė priekabiavimą, o užaugęs tapo nuostabiausiu ir aršiausiu visų laikų boksininku bei jauniausiu sunkiasvoriu pasaulio bokso čempionu.

Pasakiškus rezultatus ringe užgožė nutrūktgalviški veiksmai iš jo išėjus. Nesiliaujantys vakarėliai, kruvinos muštynės ir boksininkui pateikti ieškiniai padarė savo. 2003 metais Tysonas, nuteistas už nusikaltimą, tapo įvairių vakarinių šou pašaipų objektu. Tačiau jis nepasidavė. Žmogus, kuris kadaise prisipažino turintis priklausomybę „nuo visko“, savo šeimoje vėl atkūrė sėkmę, savigarbą ir meilę. Apdovanojimų pelnęs vieno žmogaus šou, puiki vaidyba filme „Pagirios Las Vegase“ ir jo tęsiniuose leido jam iš naujo atrasti laimę ir stabilumą, tėvystės ir šeimos gyvenimo džiaugsmą. Tysono istorija yra įkvepianti amerikietiškos sėkmės istorija.

Apie savo gyvenimo aukštumas ir žemumas Tysonas rašo pribloškiamai tiesiu, nepagražintu humoristiniu stiliumi, taip sąžiningai ir atvirai, kaip ir tikimės iš šio legendinio sportininko. Tai įstabi kelionė nuo Bruklino geto iki pasaulinės šlovės ir nešlovės, o galiausiai – iki gyvenimo išgrynintos išminties. „Absoliuti tiesa“ – ne tik nuostabi sporto istorija, bet ir autobiografija, ištverianti laiko išbandymus.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti