Minčių galios XXIa.

11,49€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
16,90€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Autorius John Kehoe
Informacija
  • Metai 2020
  • Puslapiai 128
  • ISBN 9786099608815

Knygos „Minčių galios XXIa.“ aprašymas

Šioje knygoje sudėti gyvenimą keičiantys principai, kaip planuoti savo asmeninę sėkmę ir laimės kelią.

Johnas Kehoe knygoje Minčių galios XXI a. rašo, kad yra du pirminiai mąstymo tipai – kritinis mąstymas ir kūrybinis mąstymas. Kritinis mąstymas pagrįstas logika ir kyla iš sąmoningo proto. Kūrybinis mąstymas remiasi vaizduote ir kyla iš pasąmonės. Autorius paaiškina, kaip išmokti naudotis pasąmonės galia, pateikia rekomendacijų, kaip pasitelkti savo kūrybiškumą. Kai autorius kalba apie kūrybą, jis neapsiriboja meniniu darbu. Jis šneka apie minčių kūrybinę galią ir pabrėžia, kad mūsų sunkumai, baimės, viltys, rūpesčiai ir gilūs įsitikinimai kuria mūsų realybę. Tai yra prasminga, nes mūsų mintys turi įtakos tam, kaip elgiamės ir ką darome, o tai tiesiogiai daro įtaką sėkmei ir laimei mūsų gyvenime. J. Kehoe nuodugniai paaiškina, kad, jei trokštame, kad mūsų gyvenimas pasikeistų, mes negalime tiesiog reaguoti neigiamomis emocijomis į išorinį pasaulį, t. y. į žmones, vietas, daiktus, jausdami savo viduje nerimą ir irzulį. Pirmiausia privalome keisti savo vidinį pasaulį, požiūrį į jį, savo jausmus paversti harmoninga energija. Keisdami savo vidinį pasaulį, turime atkreipti dėmesį į savo mintis ir nukreipti jas pozityvesne linkme.

Svarbiausias dalykas, kurį J. Kehoe akcentuoja, yra tai, kad turime sąmoningai sutelkti savo mintis, būti budrūs, apie ką galvojame. Kaip jis ir sako: „Silpnos mintys kuria silpnas mintis. Stiprios ir koncentruotos mintys kuria stiprias ir koncentruotas mintis“. Jei gyvenime siekiame konkrečių dalykų, kurių norime, turime sutelkti savo mintis į tuos dalykus, ir jos mums atneš tai, ką prieš tai galvojome.

J. Kehoe leidinyje pateikia įvairius būdus, kaip pažaboti ir sutelkti savo mintis. Knygoje jis išdėsto veiksmingus vizualizacijos, įtvirtinimo metodus, kontempliacijos procesus, kaip atrasti atsakymus į jūsų pateiktus klausimus, kaip pažadinti savo intuiciją ir dar daugiau.   

Jis įspėja skaitytoją, kad yra laikotarpis tarp jūsų minčių pasikeitimo ir naujos tikrovės patyrimo. Per šio laukimo periodą daugelis individų pasiduoda ir sugrįžta prie savo senojo mąstymo. Tik kantrybė, disciplina ir pastovumas leidžia pakeisti praeities ribojančius įsitikinimus. Dar vienas puikus autoriaus pastebėjimas yra tas, kad tu tampi tuo, kaip nuolat apie save mąstai.  Pasitikinčios mintys kuria pasitikintį žmogų, mintys apie sėkmę kuria klestintį žmogų, mylinčios mintys kuria mylintį žmogų, mintys apie tikslus kuria žmogų, kuris pasiekia savo tikslus.

Autentiškas, įkvepiantis mokytojas ir tarptautinių bestselerių autorius J. Kehoe atsisako krimstis dėl savo praeities pasiekimų ir toliau siekia naujų aukštumų tyrinėdamas sąmonę bei proto galią.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti