Mūsų pasaulis. Geografijos atlasas

Mūsų pasaulis. Geografijos atlasas

Internetu:
23,04€
Knygyne:
27,10€

Apie

Atlase „Mūsų PASAULIS“ išsamiai pateikiama informacija apie visas pasaulio šalis ir jose vykstančius gamtinius bei socialinius reiškinius...

Informacija

  • Metai 2009
  • Puslapiai 150
  • Leidykla Leidykla BRIEDIS
  • ISBN 978995526161

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Mūsų pasaulis. Geografijos atlasas


Atlase „Mūsų PASAULIS“ išsamiai pateikiama informacija apie visas pasaulio šalis ir jose vykstančius gamtinius bei socialinius reiškinius. Pagrindinis leidinio akcentas – žemėlapiai. Be jau įprastų žemynų, jų regionų, gamtinių, politinių ir teminių žemėlapių, rasite ir tokių, kurie apibūdina tik tam tikrą regioną ir parodo tik jam būdingus reiškinius.

Atlase gausu schemų ir nuotraukų, iliustruojančių žinomas, vaizdingas ir lankytinas pasaulio vietas bei žymius pasaulio veikėjus. Be to, jame yra pateikiami ir Lietuvos žemėlapiai:  gamtinis, administracinis bei nemažai teminių. Atlaso pabaigoje – detali pasaulio ir Lietuvos vietovardžių rodyklė ir trumpas bendrinių neverčiamų pavadinimų žodynėlis.
Atlasas „Mūsų PASAULIS“ – tai puiki papildoma mokomoji priemonė geografijos pamokoms bei paskaitoms.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai