naujiena elakcija
Nesuk sau galvos

Nesuk sau galvos

7,80€
11,15€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Liūtai ne avys
Autorius Nick Trenton
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 192
  • ISBN 9786094930706

Knygos „Nesuk sau galvos“ aprašymas

Nesuk sau galvos: 23 būdai, padėsiantys atsikratyti streso, negatyvių minčių, atgauti proto ramybę ir gyventi šia akimirka.

Įšmokite mąstyti pozityviai, atsikratyti streso ir gyventi nesukdami sau galvos.

Nuolatinis galvojimas yra pagrindinė priežastis, dėl kurios nesijaučiate laimingas. Neleiskite niekada nesibaigiančioms mintims jūsų kankinti. Gyvenkite šia akimirka, pamirškite nesvarbius, bet nuolat jūsų dėmesio reikalaujančius dalykus.

Išsilaisvinkite iš pačių susikurto proto kalėjimo.

Knyga Nesuk sau galvos gvildena tai, ką jums tenka patirti, gilinasi į varginančias jūsų išgyvenamas situacijas, mąsto, kaipgi taip nutiko, kad įsisukote į nerimo ir streso verpetą. Pasaulyje  gerai žinomas autorius Nickas Trentonas padės jums įveikti susikurtas kliūtis. Jo siūlomos konkrečios ir laiko patikrintos praktikos pravers nuraminant protą, suvaldyant besisukančias mintis ir keičiant mąstymo įpročius. Šioje knygoje rasite ne vieną mokslinį metodą, kuris visiškai pakeis jūsų galvojimą apie save ir padės atsikratyti nenaudingų mąstymo modelių. 

Būdai, padėsiantys liautis sukus galvą ir galvojus negatyviai.

- Išsiaiškinti, kodėl galvoje sukasi neigiamos mintys

- Atpažinti ir įvardyti ramybę ardančius nerimo šaltinius

- Susitelkti į atsipalaidavimą ir veiksmą

- Išmokti mokslo patikrintų pratimų, padėsiančių įveikti streso atakas

- Gebėti nuraminti protą ir susitelkti

Išlaisvinkite savo begalinį potencialą ir pradėkite gyventi.

Daugiau jokio savęs smerkimo. Jokių bemiegių naktų dėl galvoje besisukančių minčių. Jei išmoksite nesukti sau galvos – daugiau pasieksite, geriau jausitės, atskleisite visą savo potencialą. Galiausiai gebėsite gyventi šia akimirka.

Kaip save pamilti

Save pamilti – toks paprastas, bet nelengvai pasiekiamas tikslas. 

Visuomenėje gerai žinomas autorius Nickas Trentonas padės jums įveikti susikurtas kliūtis. Jo siūlomos konkrečios ir laiko patikrintos praktikos išmokys nuraminti protą, suvaldyti įkyrias mintis ir pakeisti mąstymo įpročius.

Daugiau jokio savęs smerkimo. Jokių bemiegių naktų dėl galvoje besisukančių minčių. Jei išmoksite nesukti galvos – daugiau pasieksite, geriau jausitės, atskleisite visą savo potencialą. Galiausiai gebėsite gyventi šia akimirka.

Liaukitės kankinęsi dėl praeities ir bandę nuspėti ateitį. 

Nickas Trentonas užaugo kaimo vietovėje Ilinojuje, jis – ūkio vaikis. Vaikystėje jo geriausias draugas buvo taksų veislės šuo Leonardas. Ilsėkis ramybėje, Leonardai. Galiausiai Nickas paliko ūkį, įgijo ekonomisto bakalauro laipsnį bei magistro laipsnį biheviorizmo psichologijos srityje. Jis mėgsta sakyti, kad tapo profesionaliu savo mylimiausio hobio – žmonių stebėjimo – ekspertu. O kitas jo pomėgis – rašymas.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti