Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
naujiena
Paskutinė stotelė - Maskva. Fronto gydytojo dienoraštis

Paskutinė stotelė - Maskva. Fronto gydytojo dienoraštis

Internetu:
13,35€
Knygyne:
15,70€

Apie

Šie Vermachto karo mediko Heinricho Haapės (1914–1976) prisiminimai pirmą kartą buvo išleisti 1957 metais. Autorius pasakoja apie nelengvą savo bataliono kelią nuo Rytų Prūsijos iki Rževo apylinkių Antrojo pasaulinio karo metais. Tačiau tai...

Informacija

  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 416
  • ISBN 9789955268017

Knygos „Paskutinė stotelė - Maskva. Fronto gydytojo dienoraštis“ aprašymas

Šie Vermachto karo mediko Heinricho Haapės (1914–1976) prisiminimai pirmą kartą buvo išleisti 1957 metais. Autorius pasakoja apie nelengvą savo bataliono kelią nuo Rytų Prūsijos iki Rževo apylinkių Antrojo pasaulinio karo metais. Tačiau tai nėra paprasto kario dienoraštis. Nuožmias abipuses skerdynes H. Haapė matė ir vertino Hipokrato priesaiką davusio gydytojo akimis. Karišką pareigą ir ištikimybę savo šaliai autoriui pavyko suderinti su humanizmu, rūpinimusi ne tik sužeistais saviškiais, bet ir priešo kariais, civiliais gyventojais. Išlaikyti tokį požiūrį žūstant bendražygiams, regint aplinkui vykstančius žiaurumus, pavykdavo toli gražu ne kiekvienam.

Serija ,,II pasaulinis karas“

Iš vokiečių kalbos vertė Laima Kuprienė

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai