Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
naujiena elakcija
Pilnatvė. Kelias į asmenybės vientisumą

Pilnatvė. Kelias į asmenybės vientisumą

15,26€
Knygyne:
21,80€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Autorius Martha BECK
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 344
  • ISBN 9786094667312

Knygos „Pilnatvė. Kelias į asmenybės vientisumą“ aprašymas

Kai tampame visiškai sąžiningi patys sau, užplūsta palengvėjimas, ir, dar nė nespėjus ko nors pakeisti išoriniame gyvenime, iš pažiūros neišdildomą kančią pakeičia vidinė taika ir ramybė. Nuo tos akimirkos viskas ima eiti geryn.

Martha Beck (Marta Bek, g. 1962 m.) baigė sociologijos doktorantūrą Harvardo universitete ir išgarsėjo ėmusi rašyti memuarus bei savipagalbos knygas. Autorė teikia individualias konsultacijas, dalyvauja įvairiose televizijos laidose ir reguliariai rašo straipsnius žurnalui The Oprah Magazine, dalydama patarimus, kaip pagerinti asmeninį ir profesinį gyvenimą.

Galbūt kaip tik šiuo metu mėginate įtikti naujiems bendradarbiams, jaučiate, kad jau kurį laiką tylomis prieštaraujate savo artimų draugų nuomonei, o gal esate įstrigę džiaugsmo nebeteikiančiuose santykiuose ar nemėgstamame darbe? M. Beck teigimu, kartkartėmis kiekvienas žmogus susivokia pakliuvęs į situaciją, kurioje apgaudinėja save ir kitus.

Mes puikiai žinome, kaip turime elgtis ir mąstyti, kad pritaptume savo kultūroje ir išlaikytume patogų ryšį su aplinkiniais. Bet ką daryti tais atvejais, kai šie veiksmai ir mintys nesutampa su mūsų pamatinėmis tiesomis?

Knygoje „Pilnatvė. Kelias į asmenybės vientisumą“ M. Beck atskleidžia, kaip įžvelgti skirtumą tarp tikrojo ir apsimestinio „aš“ ir susikurti gyvenimą, atliepiantį tikruosius poreikius. Autorė aptaria ir savo pačios žingsnius tokio gyvenimo link, pasakodama apie pasitraukimą iš mormonų bendruomenės, reakciją į sūnaus diagnozę ir sprendimą garsiai prabilti apie ilgus metus slėptą vaikystės traumą.

Remdamasi Dantės „Dieviškojoje komedijoje“ aprašyta herojaus kelione, M. Beck pristato 4 etapų programą, kurią vykdydami skaitytojai išsiaiškins, kaip patys supranta prasmingą gyvenimą, ko turėtų imtis, kad jį įkūnytų. Tekste gausu praktinių užduočių, skatinančių įsiklausyti į savo vidinį balsą, priimti juo grįstus sprendimus ir susirinkti išbarstytas savo pačių dalis. 

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti