elakcija -30%
Pinigų siela

Pinigų siela

Internetu:
11,13€
Sena kaina:
15,90€
Sutaupote:
4,77€

Apie

Šios knygos pavadinimas – „Pinigų siela", bet iš tiesų ji yra apie mūsų pačių sielą, kaip ir kodėl mes patys dažnai ją užgožiame, ignoruojame, netgi pakenkiame per savo santykį su pinigais. Galutinis šios knyg...
Leidykla: Leidykla VAGA
Autorius Lynne Twist

Informacija

  • Metai 2017
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 320
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 978541502501

Knygos „Pinigų siela “ aprašymas

Pinigų siela

Šios knygos pavadinimas – „Pinigų siela", bet iš tiesų ji yra apie mūsų pačių sielą, kaip ir kodėl mes patys dažnai ją užgožiame, ignoruojame, netgi pakenkiame per savo santykį su pinigais. Galutinis šios knygos tikslas – kelias į asmeninę ir finansinę laisvę.

„Pinigų siela" – unikali ir išlaisvinanti knyga, pasakojanti apie tai, kad suvokę savo požiūrį į pinigus – kaip juos uždirbame, leidžiame, atiduodame – galime atrasti netikėtų įžvalgų apie savo gyvenimą. Pasitelkdama asmenines istorijas ir praktinius patarimus, pasaulinė aktyvistė Lynne Twist, labdarai surinkusi daugiau nei 150 milijonų dolerių, parodo, kaip galime savo nepritekliaus, kaltės ir naštos emocijas pakeisti pakankamumu, laisve ir tikslingumu.

Vartotojų visuomenėje, kurioje kaip savivertės matas garbinama reklama, pardavimai ir nepasotinamas apetitas turėti daugiau, „Pinigų siela" siūlo žengti žingsnį atgal, atvirai ir kritiškai pažvelgti į tą neįtikėtiną galią, kurią mūsų gyvenime turi pinigai: įvertinti jų ryšį su pamatinėmis žmogaus vertybėmis, įsigilinti į savo santykį su pinigais, pakeisti jį, o tuo pačiu ir savo gyvenimą.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai