Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Pinigų siela

Pinigų siela

Internetu:
13,19€
Knygyne:
15,90€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Leidykla VAGA
Autorius Lynne Twist
Informacija
  • Metai 2017
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 320
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 9785415025015

Knygos „Pinigų siela “ aprašymas

Šios knygos pavadinimas – Pinigų siela, bet iš tiesų ji yra apie mūsų pačių sielą, kaip ir kodėl mes patys dažnai ją užgožiame, ignoruojame, netgi pakenkiame per savo santykį su pinigais. Galutinis knygos tikslas – kelias į asmeninę ir finansinę laisvę. Lynne Twist – pasaulinė aktyvistė, labdarai surinkusi daugiau nei 150 milijonų dolerių.

„Pinigų siela“ – unikali ir išlaisvinanti knyga, pasakojanti apie tai, kad suvokę savo požiūrį į pinigus – kaip juos uždirbame, leidžiame, atiduodame – galime atrasti netikėtų įžvalgų apie savo gyvenimą. „Pinigų siela“ siūlo žengti žingsnį atgal, atvirai ir kritiškai pažvelgti į tą neįtikėtiną galią, kurią mūsų gyvenime turi pinigai: įvertinti jų ryšį su pamatinėmis žmogaus vertybėmis, įsigilinti į savo santykį su pinigais, pakeisti jį, o kartu ir savo gyvenimą.

Skaitytojai atras daugybę naudingų patarimų ne tik susijusių su finansais ir piniginiais reikalais, bet ir mūsų emocijomis, jausmais. Knyga leis pažvelgti į pinigų galią, suprasti jų keliamą naudą bei žalą.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti