Psichoanalizė. 100 klausimų ir atsakymų

16,96€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
19,95€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 248
  • Leidykla Tyto alba
  • ISBN 9786094663468

„Psichoanalizė. 100 klausimų ir atsakymų“ aprašymas

Psichoanalizės pradininku laikomas Sigmundas Freudas, jos teoriją parėmęs 1900 m. Iš pačių pradžių tai buvo būdas, atskleidžiantis individo elgesio motyvus ir pasąmonėje slypinčias nuslopintas patirtis, emocijas bei mintis. Pamažu teorija peržengė medicinos mokslo ribas, o pati psichoanalizė virto atspirties tašku kone visoms šiuolaikinės psichoterapijos kryptims.

„Psichoanalizė. 100 klausimų ir atsakymų“Raimundo Milašiūno atnaujintas ir papildytas leidinys kiekvienam, besidominčiam psichoanalize ir trokštančiam geriau suvokti, kuo paremtas būdas, leidžiantis pažinti ir gydyti asmens sielą. Veikiami vaikystės išgyvenimų, santykių su tėvais, stiprių patirčių, išorinį pasaulį, kuriame gyvename, pradedame matyti ir vertinti kitaip, iškreipdami jo vaizdą. Autorius duoda atsakymus į daugeliui kylančius klausimus apie psichoanalizę – kas ji yra ir kaip veikia, šnekėdamas apie psichoanalizės ištakas ir nagrinėdamas tai, kaip veikia mūsų psichika, kodėl reikšmingi vaikystėje patirti dalykai, kokią jie turi įtaką dabartiniam mūsų gyvenimui, kokios yra žmogaus vidinių konfliktų priežastys ir kaip pajausti ribą tarp to, kas dar yra norma, o kas jau liga.

Psichoanalizė keičiasi, todėl ir šis kūrinys nėra tik klasikinės teorijos atspindys ar atpasakojimas. Autorius neretai kritiškai žiūri į klasikinės psichoanalizės postulatus ir moderniu žvilgsniu vertina ne vien psichikos funkcionavimo, bet ir individų santykių aspektus. „Psichoanalizė. 100 klausimų ir atsakymų“ yra nedidelė, tačiau informatyvi šios šimtmetį kurtos psichologijos, medicinos ir filosofijos sintezės apžvalga.

Raimundas Milašiūnas (g. 1963) – vienas iš autoritetingiausių ir garsiausių Lietuvos psichoterapeutų bei psichoanalitikų, ne vienerius metus padedantis sveikti, kitaip į save žiūrėti ir gyvenimo būdą pakeisti gausybei pacientų. Autorius atstovauja intersubjektyviajai psichoanalizei, smarkiai nutolusiai nuo klasikinio Sigmundo Freudo metodo, bet vienai pažangiausių šiuolaikinės psichoanalizės krypčių. Jis akcentuoja artimo žmonių ryšio svarbą ir emociškai aktyvaus bei jautraus psichoterapeuto vaidmenį. Jo psichoterapija jautri, vengianti dirbtinio neutralumo, kuris pacientui regisi paprasčiausias abejingumas.

Raimundas Milašiūnas konsultuoja pacientus Valakupių psichoterapijos centre, teikia profesines supervizijas studentams ir psichoterapeutams Vilniaus psichoterapijos studijoje, yra Tarptautinės psichoanalitikų asociacijos, Olandijos psichoanalitikų draugijos bei Tarptautinės santykio psichoanalizės ir psichoterapijos asociacijos narys.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti