Rega visam gyvenimui

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Informacija
  • Metai 2019
  • Puslapiai 352
  • Leidykla Balto
  • ISBN 9786098233131

Knygos „Rega visam gyvenimui“ aprašymas

Kai vaikui ar suaugusiajam sutrinka regėjimas, einame pas akių gydytoją, kuris, jei suprastume paraidžiui, turėtų gydyti akis. Gydyti taip, kad pagerėtų regėjimas. Kiek iš tokių pacientų gali pasigirti, kad gydytojas padėjo išgyti?
Gydytojai oftalmologai dažnai sako, kad regėjimo anomalijos paveldimos, jos yra neišvengiamos senatvėje, todėl sutrikus regėjimui būtina nešioti paskirtus akinius. Žmonės gąsdinami, kad jų nenešiojant regėjimas dar labiau silps. Paprastai konsultacija baigiasi stipresnių akinių išrašymu ar siuntimu akių operacijai atlikti. Skaičiuojama, kad medicinos pramonė iš akių ligų uždirba per 50 milijardų dolerių kasmet, t. y. tiek sumokame už akinius, kontaktinius lęšius, operacijas, akių lašus ir t. t. Natūralios medicinos puoselėtojas Meiras Schneideris savo asmeniniu pavyzdžiu ir keturių dešimtmečių praktika įrodo, kad tokios akių ligos kaip trumparegystė, toliaregystė, glaukoma, katarakta, žvairumas ir kt. gali būti išgydomos paprasčiausiais akių raumenų atpalaidavimo ir treniravimo metodais.
Pats gimęs aklas ir po kelių nesėkmingų operacijų priverstas skaityti Brailio raštu M. Schneideris išmėgino Bateso metodą stiprinti savo „nepataisomą“ regėjimą. Šiuo metu jis sėkmingai vairuoja automobilį ir padėjo tūkstančiams žmonių pagerinti akių sveikatą San Fransiske įsteigtoje Savigydos mokykloje bei visame pasaulyje vedamuose seminaruose. 10-ies žingsnių programa ypač veiksminga profilaktiškai, kai pajuntame pirmuosius regėjimo nusilpimo požymius, bet ji duoda rezultatų ir iš pažiūros beviltiškais atvejais. Vis daugiau oftalmologų pripažįsta, kad ši metodika padeda tais atvejais, kai tradicinė medicina bejėgė.

Savo praktikoje sutinku žmonių, kurie tikėjimu ir kruopščiu darbu pasiekia stulbinamų rezultatų: atsikrato negalavimų, ligų. M. Schneideris – vienas iš jų. Įspūdinga šio žmogaus istorija gali įkvėpti tūkstančius regėjimo sutrikimų turinčių žmonių padėti sau paprastais, natūraliais būdais ir vėl pasaulį matyti ryškiai. Autoriaus patirtis ir knygoje pateikiami pratimai regėjimui stiprinti paremti žinomiausio pasaulyje amerikiečių oftalmologo W. H. Bateso metodika. Tai pirmoji knyga Lietuvoje, kuri taip paprastai, aiškiai ir metodiškai supažindina skaitytoją su pratimais, padedančiais pasiekti ilgalaikį ir niekur nedingstantį regėjimo pagerėjimą ar net visišką jo atsistatymą.

Lietuvos sveikuolių sąjungos viceprezidentė
Sigita Kriaučiūnienė,
Bates Method International asociacijos lektorė

Meiro Schneiderio istorija yra vienas ypatingiausių regėjimo mokymo atvejų istorijoje. Ji parodo, kiek daug gali nuoširdus atsidavimas ir kokie galingi yra paprasti metodai: regėjimo savigyda reiškia tiesiog sugrįžimą prie to, ką iš prigimties turime savyje.

Kevin Wooding
Bates Method International
www.seeing.org
Dalyvavau Meiro Schneiderio seminaruose ir mačiau, koks jis atsidavęs mokytojas. Iki dabar taikau daugelį jo siūlomų gydymo būdų ir matau, kokie jie naudingi mano klientams. Jis ir toliau išlieka didelis įkvėpimas tiems, kurie tobulina natūralius regėjimo gerinimo metodus.

Lizzie May
Bates Method International
www.seeing.org

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti