Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Riteriai

Riteriai

Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Autorius Kesz Barnabas
Informacija
  • Metai 2013
  • Puslapiai 80
  • ISBN 9786094035210

Knygos „Riteriai “ aprašymas

Trimitų skardenimas, žirgų prunkštimas, kanopų  bilsmas ir kalavijų žvangėjimas nutraukia ramaus kaimelio tylą. Iš artėjančio dulkių debesies išnyra spalvingos vėliavos, plunksnoti šalmai, blizga riterių šarvai, styro atkištos ietys. Heraldiniai gyvūnai – liūtai, ereliai ir drakonai – šiepiasi nuo skydų, vėjyje plevėsuoja apsiaustai... Taip istoriniuose ir nuotykių filmuose vaizduojami ryžtingi viduramžių kariai – riteriai. Tik ar jie buvo tokie neįveikiami tikrovėje? Ar tų laikų žmonių gyvenimas buvo toks romantiškas? Šioje knygoje rasite jaudinamus pasakojimus apie ginklanešius, kurie ruošiasi tapti riteriais, įšventinimo ceremoniją, garsiausius kryžiuočių mūšius, turnyrus ir pilis, susipažinsite su riterių ginkluote ir karyba. Istoriškai tikslūs ir detalūs piešiniai ne tik leis lengviau visa tai įsivaizduoti, bet ir padės pačiam pasijusti tų tamsių amžių kariu – bebaimiu riteriu!

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti