elakcija -80%
Rusų literatūros filosofija ir estetika

Rusų literatūros filosofija ir estetika

Internetu:
2,34€
Sena kaina:
11,73€
Sutaupote:
9,39€

Apie

Naujasis profesoriaus E. Kostino darbas skaitytojų dėmesiui pateikia savitos rusų literatūros ir kultūros filosofijos ir estetikos analizę. Pirmoje kūrinio dalyj...
Leidykla: Leidykla VAGA
Autorius J. Kostin

Informacija

  • Metai 2010
  • Puslapiai 431
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 978541502161

Knygos „Rusų literatūros filosofija ir estetika “ aprašymas

Rusų literatūros filosofija ir estetika

Naujasis profesoriaus E. Kostino darbas skaitytojų dėmesiui pateikia savitos rusų literatūros ir kultūros filosofijos ir estetikos analizę.

Pirmoje kūrinio dalyje autorius tari pateikia papildytą ir patobulintą monografijos “Meninis rašytojo pasaulis kaip estetikos objektas”, kuri buvo išleista 1990 metais, medžiagą, iš esmės skirtą Nobelio premijos laureato M. Šolochovo kūrybos ir estetikos tyrinėjimams.

Antroji naujosios monografijos dalis nagrinėja pačių iškiliausių rusų kultūros asmenybių kūrybą: nagrinėjami A. Puškino, F. Tiutčevo, L. Karsavino, A. Losevo, M. Bachtino, I. Brodskio darbai. Į jų kūrybą žvelgiama šiuolaikinių humanitarinių mokslų teorijos problemų aspektu.

E. Kostino monografija turėtų susilaukti ne tik akademinės visuomenės dėmesio, tačiau ir skaitytojų, tiesiog besidominčių rusų literatūros specifika ir išskirtinumu, susidomėjimo.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai